Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Güncelleme MINECRAFTTR | Forumumuza yetenekli ve maaşlı yazarlar arıyoruz!

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
4752

Merhaba değerli forum üyelerimiz.

Aranızdan yetenekli ve bilgin yazarlar olduğunu seziyor ve onların bu yeteneği için hem maaş alacakları hem de güzel bir tag alacakları sistemimize davet ediyoruz.

4752

SIKÇA SORULAN / SORULABİLECEK SORULAR

Ne tür yazılar çıkartmalıyım?

1 - ) Plugin, eklenti tanıtımlarını yapmanızı istemiyoruz oyun aleminde olan evrensel güncel ve yeni haberleri konunuz olarak açmalı ve bunları iyi yorumlamalısınız.

Örnek birer konularımız olarak :

https://minecrafttr.com/konu/2082/
https://minecrafttr.com/konu/2021/

Maaş durumum nedir, nasıl maaş alırım?

ÖNEMLİ NOT :
Maaş almak için Yazar olmalısınız ilk göreve alındığınız zaman D. Yazar olarak işe başlarsınız Yazar olana kadar maaş yok!

Bu maaşlar aylık olarak verilebilir, tamamen sizin konu açış sayınıza dikkat edilerek verilecektir.

Örnek bir çizelge olarak :

Bir ayda 20 tane imla kurallarına uyan, tüm dünyanın merak ettiği ve insanların okurken heyecanladığı yazılar çıkarttığınızı varsayarsak o ay size 30 batihost kredisi ya da 30 kredi değerinde 3GB makine verebiliriz.

Ya da ayda 5-6 konu açarsınız bu konular da pek ilgi çekici olmaz o ay sizlere 5 batihost kredisi temin edilir ya da yetkililerimizin insiyatifi olarak artıp, azalta da biliriz.

Maaşınızın çokluğu ya da yokluğu sizin ellerinizde.

Kaç konu açmalıyım?

İyi bir maaş için günde 1 konu.
Orta bir maaş için 2-3 günde 1 konu.
Kötü bir maaş için 5 günde 1 konu
açabilirsiniz.

Atılma imkanım var mı?

Tabii var, yeterli konu açamamak forumda günlük aktif olamamak ve saygısızlık dik başlılık gibi durumlarda atılabilirsiniz.

Ne zaman gerçek bir yazar olurum?

Yaklaşık belirli bir süreç boyunca bir denemeye tabii tutulursunuz, bu deneme sürecinde sizin açtığınız konulara bakılır tavrınıza saygınıza ve duruşunuza aynı zaman da konularınızda imla kurallarına dikkat ettiğiniz sürece biz sizi gerektiği takdirde gerçek bir Yazar olma rütbesine taşırız.

4752

YAZAR OLMAK İÇİN DOLDURMANIZ GEREKEN FORM

Yaşınız kaç?

İmla kurallarına kesinlikle uyuyor musunuz?

Okul, aile gibi sorunlar size çok baskı uyguluyor mu? (Böyle bir durum olursa bize bildirmelisiniz bildirmediğiniz takdirde sıkıntı olabilir.)

Forumumuzun kurallarını tam ve net olarak ezberlediniz mi?

İşinizi yapamadığınız zaman sizi attığımız durumda bizlere çocukca tavırlar sergileyecek misiniz? (Hak edeni inanın asla ve asla atmayız.)

Oyun haberleri, dünya geneli olarak haberlerle aranız nasıl? İlgili misiniz bu konulara?

Yazmayı sever misiniz, seviyorsanız neden?

Ne zamandan beri yazmaya hevesiniz var, ya da bu konuyu gördükten sonra mı hevesiniz başladı?

İnsanlar ile iletişiminiz nasıl? Sıcak kanlı bir insan mısınız yoksa soğuk kanlı mı?

MinecraftTR isimli WhatsApp grubumuza sizleri alacağız, bir konuyu açmadan önce forum yetkililerine özelden konum şu şekilde şunları barındıracak diye haber vermeniz gerekir, onaylıyor musunuz?

Yetkiniz Deneme Yazar olarak başlatılır ve Yazar olma rütbesine çıkar bu süreç içerisinde atılma oranınız çok yüksek bunu bilerek katılıyorsunuz, onaylıyor musunuz?

ÖNEMLİ NOT : Sizleri seçersek bir de özel olarak bir kaç soru soracağız, o sorulara da doğru yanıt vermeniz gerekmektedir.

4752

ALABİLECEĞİNİZ MAAŞLAR

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Deneme Yazar olduğunuz sürece herhangi bir maaş yoktur.

Yazar olduktan sonra düzenli her gün konu açanlara ödül olarak 3GB makine verilir makine istemezseniz30 Kredi hesabınıza temin edilir.

Eğer gerçek para isterseniz Yazar olduktan sonra her konu başına 1 TL alırsınız, 10 konu birikince ininal ile ödeme yaparız, 10 konu toplam 10 TL yapar.

Bu konu başına para almak için Yazar olduktan sonra ki konularınızın sayısı geçerli olur Deneme Yazar süreci boyunca açtığınız konuları dahil etmeyiz.

Toplam 30 konunuz olduktan sonra konu başı 1 TL olan oran 1.5 TL olacaktır. (Yazar olduktan sonra.)

Yazar olduktan sonra görevinizden çıkarsanız Emekli tagı alırsınız fakat Emekli tagı alabilmeniz için 6 ay ya da 1 yıl görev yapmanız gerekir.

Bazı konuları kafamızdan eleriz. Konuların görüntüsü güzel olmalı. Makale yazmak için makale yazmayın. İnsanlar baktıkları zaman gerçekten merak ederek konuya girsin. Görüntülenme, sözcük sayısı, imla kurallarına dikkat edilerek ücret verilir.

Her konunuzun sözcük sayısı en az 300 olmalıdır, gerisi kabul edilmez.

Ödemeler her ay yapılmaktadır.

Örneğin Ayın 12'sinde gerçek yazar olmuşsunuzdur. Bir daha ki ayın 12'sinde açtığınız konular kontrol edilir ve maaşınızı alırsınız. Anlayacağınız ödemeler aylıktır.

4752

KURALLAR

3 günden fazla bir süreçte konu açmadığınız zaman sebebini bize bildirmelisiniz. (İçerik bulamadım, bilgisayarımda sorun var, internetimde problem var vb.)

Açtığınız konularda imla kuralları hataları en düşük seviyede olmalıdır. (Kusursuz yapın demiyoruz hiç bir zaman da bunun için zorlamayız sadece insanların gözüne hoş gözükmesi için bunu istediğimizi belirtelim.)

Atıldığınız takdirde sebepli şekilde atılırsınız tekrardan alınma ihtimaliniz yoktur.

Forumumuz her yaştan kullanıcıya hizmet ettiği için kesinlikle onlara olumsuz örnek olacak davranışları yasakladık. (Cinsellik, yüksek şiddet, fazla korkutucu.)

Gerektiği takdirde "Forum Yöneticisi", "Site Sahibi" ve "Master of Mad" sizi yetkinizden alıkoyabilir, dikkatli olun.

Bilmediğiniz konuları "Süper Mod" yetkisine sahip olanlara bildirebilirsiniz.

Ya da direkt olarak bana gelin.

4752

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord

Yaşınız kaç?

16

yani kendi sw de uyuyom Discord Gibi Platform larda hızlı yazmaya caliştıgım icin O kadar da uymuyom o gibi platform larda

Okul, aile gibi sorunlar size çok baskı uyguluyor mu? (Böyle bir durum olursa bize bildirmelisiniz bildirmediğiniz takdirde sıkıntı olabilir.)

yani okul kurs ları felan

evet

İşinizi yapamadığınız zaman sizi attığımız durumda bizlere çocukca tavırlar sergileyecek misiniz? (Hak edeni inanın asla ve asla atmayız.)

hyr yapmam ama şunun altını cizerim İşinizi yapamadığınız zaman

Oyun haberleri, dünya geneli olarak haberlerle aranız nasıl? İlgili misiniz bu konulara?

Oyun haberlerine bakarım da GENEL haberleri gereksiz duyuyom bi bakayım dedigimde O Tv bülteninde Deli mi ne isimli yutupurdan prim kasıyolardı

cok sevmem gennelikle komedi iceren şeyler yazarım

Ne zamandan beri yazmaya hevesiniz var, ya da bu konuyu gördükten sonra mı hevesiniz başladı?

evet konuyu gordukden sonra .d xD

İnsanlar ile iletişiminiz nasıl? Sıcak kanlı bir insan mısınız yoksa soğuk kanlı mı?

Bunu ben cevaplayamam ama cevremdekiler Sicak Kanlı diyolar

MinecraftTR isimli WhatsApp grubumuza sizleri alacağız, bir konuyu açmadan önce forum yetkililerine özelden konum şu şekilde şunları barındıracak diye haber vermeniz gerekir, onaylıyor musunuz?

Evet

Yetkiniz Deneme Yazar olarak başlatılır ve Yazar olma rütbesine çıkar bu süreç içerisinde atılma oranınız çok yüksek bunu bilerek katılıyorsunuz, onaylıyor musunuz?

ÖNEMLİ NOT : Sizleri seçersek bir de özel olarak bir kaç soru soracağız, o sorulara da doğru yanıt vermeniz gerekmektedir.

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Yaşınız kaç?

15 ( 1 Ay Sonra 16 )

Uyguluyorum , diye düşünüyorum .

Okul Hayatımda Başarılıyım . Dogru Söylemek Gerekirse Baskı Uyguluyor Fakat Gündelik Olarak Yazı Paylaşmamı Engelliyecek Kadar Deil .

Evet , kendimden eminim .

Sergilemem , Nedeni Böyle Bir Kuruluşun Beni Keyfi Bir Durum Yüzünden Atıcagını Sanmıyorum .

Evet , İlgiliyim .

Seviyorum , Aslında Yazmayı İnsanları Bilinçlendirmek ve Duyarlı Hale Getirmek Beni Mutlu Ediyor . Yazmak Beni Rahatlatıyor , çünkü Birey Kendine Bile İnandıramadıgı Şeyleri Yazarak Kendini Rahatlatabilir .

Aslında Edebiyat vb. Yazım Kurallarına Dikkat Ederim . Bu Sevgim 10 Yaşımdan Beri Bulunmakta .

Sıcak Kanlıyımdır .

Evet , Onaylıyorum .

Evet , Onaylıyorum .

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Yaş 21

İmla kurallarına sohbet ederken bile uyuyorum.

Okula gitmiyorum, askerliğim ertelendi. Kendi işimde çalışıyorum, boş zamanımda burada her gün birkaç makale atabilirim.

Evet, kuralları okudum ve uyuyorum.

Ben bu tür davranışlar sergilemem. Önemli olan adaletli davranmanızdır.

Daha önce profesyonel olarak makale yazarlığı yaptım. 1 günde bolca makaleler atabilecek düzeydeyim.

Evet, özellikle sevdiğim konular ise daha kaliteli ve dolu dolu bir içerik çıkarabilirim.

2018'in sonundan beri, yani üniversite bittikten sonra resmî olarak yazarlık yapmaktayım.

İnsanlar ile samimi bir şekilde geçinmeyi tercih ediyorum.

Tabii ki, bu sayede yazarlar aynı konuyu açmazlar.

Şansımı denemek istiyorum.

Tamamdır.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

Yaşınız kaç?
16
uyarım
uygulamıyorlar
yazar olarak çalısısrsam ezberlerim
hayır öyle tavırlar yapmam
Genel Olarak 2 sinide bakıyorum orta seviyede diyebilirim
severim
1.5 ay önce basladı
Sıcak kanlıyımdır
whatsappı cok nadir kullanıyorum
onaylıyorum

HAYLAZ MC Yakında Sizlerle.
Discord
Yaşınız kaç?

19

İnsanlara Ve Oyunculara İyi Hitap Edebilmek İçin Kesinlikle Uymak Zorundayim Ve Uyuyorum

Okul Ve Ailemden Baski Almiyorum Hem Yaşça Büyük Olduğumdan Hemde Olgunlaştığımı Düşünüyorlar

Tabikide Uzun Zamandır Forumdayım Nelere Dikkat Ediceğimi Adim Kadar Ezberledim.

Öyle Bir Şey Yapmam Zaten Yapsamda Elime Birşey Geçmeyeceğinden Dolayı Hem Sizi Üzmem Hemde Haklı Bir Şekilden Atılacağımdan Dolayı Sıkıntı Çıkarmam

Yani Aşırı İlgiliyim Desem Yalan Olur Ama Minecraft V.B Oyunlarda Uzun Bir Geçmişim Oldu ( Ginede İlgiliyim Yanlış Anlaşılmasın )

Yazi Yazmayi Çok Severim İnsanin Kişiliğini Yansitiyor Ve Bende İnsanin Kişiliğine Önem Verdiğim İçin Yazi Okumayi Ve Yazi Yazmaya Bayılıyorum

Tabikide Hayir Hevesim Lise Çağlarında Felan Başlamıştı Ve o Günden Bu Güne Hâla Hevesim Var

Gireceğim Ortama Bağlı Ama Genel Olarak Çok Sıcak Kanlıyımdır Herkesle İyi Geçinmeye Çalışırım

Onaylıyorum

Onaylıyorum

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yaşınız kaç?
17
kesinlikle uyuyorum
Hayır almıyorum
evet
hayır
evet iyiyim
kendimi yanlız hissediğim zamanlar veya sinirlenince yazıyorum
eskiden bazı forumlarda yazardım zaten şuan emekliyim tekrardan burda başlamak istedim
Sıcak kanlıyım iletişimim iyi
onaylıyorum
onaylıyorum

Elite madenci.
Discord
Yaşınız kaç?
17

Evet kesinlikle imla kurallarına uyuyorum.

Hayır baskı uygulamıyorlar

Ezberlemeye çalışıyorum ama zihnimde tamamen oturdu. Eminimki Asla Hata Yapmayacağım

İşinizi yapamadığınız zaman sizi attığımız durumda bizlere çocukca tavırlar sergileyecek misiniz? (Hak edeni inanın asla ve asla atmayız)
Asla çocukluk dönemimiz geçti artık

evet iyiyim

Dil okumayı çok seviyorum edebiyatımda iyidir.

Başka İnsanlara Bilgi Vermek Bana Heyecan Veriyor Ve Çok Güzel Özel Bir Kurumda Çalışmak Kesinlikle Heyecanıma kat ve kat Arttıracaktır

Sıcak kanlıyımdır insanlarla aramda ne olursa olsun çözmeye ve düzeltmeye çalışırım

onaylıyorum

onaylıyorum

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Yaşınız kaç? On dört yaşımdayım.

İmla kurallarına kesinlikle uyuyor musunuz? Genellikle, gördüğüm kadar uymaya çalışıyorum.

Okul, aile gibi sorunlar size çok baskı uyguluyor mu? (Böyle bir durum olursa bize bildirmelisiniz bildirmediğiniz takdirde sıkıntı olabilir.) Evet oluyor bu sene 8. sınıfım o yüzden lgs'den dolayı ama dersimi çalıştıktan sonra izin veriliyor.

Forumumuzun kurallarını tam ve net olarak ezberlediniz mi? Ezberlemeye çalışıyorum, yakında aklıma tam olarak girecektir.

İşinizi yapamadığınız zaman sizi attığımız durumda bizlere çocukca tavırlar sergileyecek misiniz? (Hak edeni inanın asla ve asla atmayız.) Tabii ki hayır bu kendimi rezil etmekten başka bir şey olmaz ki.

Oyun haberleri, dünya geneli olarak haberlerle aranız nasıl? İlgili misiniz bu konulara? Evet severim, denk geldikçe okurum.

Yazmayı sever misiniz, seviyorsanız neden? Yazmayı çok sevmiyorum, canım sıkılınca yazarım.

Ne zamandan beri yazmaya hevesiniz var, ya da bu konuyu gördükten sonra mı hevesiniz başladı? Evet bu konuyu görünce hevesim başladı

İnsanlar ile iletişiminiz nasıl? Sıcak kanlı bir insan mısınız yoksa soğuk kanlı mı? Genellikle sıcak kanlıyımdır.

MinecraftTR isimli WhatsApp grubumuza sizleri alacağız, bir konuyu açmadan önce forum yetkililerine özelden konum şu şekilde şunları barındıracak diye haber vermeniz gerekir, onaylıyor musunuz? Üzgünüm ki WhatsApp'im bulunmamaktadır, ama discord & facebook & skype gibi platformlardan haber verebilirim.

Yetkiniz Deneme Yazar olarak başlatılır ve Yazar olma rütbesine çıkar bu süreç içerisinde atılma oranınız çok yüksek bunu bilerek katılıyorsunuz, onaylıyor musunuz? Onaylıyorum.