Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Sunucumda Arazi Bekletiyorda Çok Bekletiyor

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Sunucumda arazi bekletiyorda nedense çok bekletiyor yani adam bekliyor bekliyor sonra sunucuya giriyor çok beklediği içinde authme şifreni girmedin diye atıyor ben bu arazi yükleniyor sorununu nasıl çözerim?
5057
5058
sorunu bilen varsa yazabilirmi

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
AuthMe Configinde 191. satırı değiştirebilirsiniz; Örnek resim ektedir. (AuthMe-5.6.0 kullanmaktayım, sürümünüz veya configiniz farklıysa Ctrl+F ile arama yapıp timeout kısmını bulduktan sonra değiştirebilirsiniz)

5059

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Çok bekletme sorununu da haritalarında düzenlemeler yaparak giderebilirsin diye düşünüyorum, kullanılmayan ama sunucu klasöründe olanları sil, oyuncular girdikleri zaman farklı haritada doğuyor sen onları teleportluyorsan bu sistemi kaldır en az +1 saniyedir bu, spawn haritasında çok fazla lag yapabilecek şeyleri ara ve varsa kaldır.

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
AuthMe Configinde 191. satırı değiştirebilirsiniz; Örnek resim ektedir. (AuthMe-5.6.0 kullanmaktayım, sürümünüz veya configiniz farklıysa Ctrl+F ile arama yapıp timeout kısmını bulduktan sonra değiştirebilirsiniz)

ben oradaki authmeyi anlatarken sorunu anlatmaya çalışmıştım benim asıl sorunum arazi bekletiliyorda çok bekletmesi

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Çok bekletme sorununu da haritalarında düzenlemeler yaparak giderebilirsin diye düşünüyorum, kullanılmayan ama sunucu klasöründe olanları sil, oyuncular girdikleri zaman farklı haritada doğuyor sen onları teleportluyorsan bu sistemi kaldır en az +1 saniyedir bu, spawn haritasında çok fazla lag yapabilecek şeyleri ara ve varsa kaldır.
Burada belirttiğim şeyler dışında çok bilgim yok o konu hakkında bunları yaparsan birazda olsa giderilecektir sorunun.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Tüm oyunculardamı oluyor?

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Artık biri bakabilir mi

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Tüm haritaları yedekle, sil yeni oluştur öyle dene.
Bu çok garip bir sorun.