Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Çöp & Arşiv

Kilitlenmiş, gereksiz ve eskimiş tüm konular bu bölümde toplanacaktır.
Bu bölümdeki konular ve mesajlar genellikle silinemez. Bu kategorideki indirme bağlantılarını kullanmayınız.
Tanıtım CAN147 || eShop Market eklentinin hazır "Skyblock" market dosyaları tüm fiyatlar ayarlanmıştır. || Hazır Skyblock Market Ekonomisi
Cevaplar
0
Görüntüleme
594
Tanıtım CAN147 || eShop Market eklentinin hazır "Faction" market dosyaları tüm fiyatlar ayarlanmıştır. || Hazır Faction Market Ekonomisi
Cevaplar
0
Görüntüleme
539
Tanıtım Mucosoft Minecraft Hizmetleri
Cevaplar
10
Görüntüleme
2K
Tanıtım İnfumia l +750 Üye l 450'den fazla teslim edilmiş sipariş! l Eklenti Paketi l Java l Discord Bot l Tasarım l Skript l Daha fazlası!
Cevaplar
10
Görüntüleme
3K
Tanıtım DiscordSRV Plugin Tanıtımı | Discord sunucunuz ile Minecraft sunucunuzu birbirine bağlayın!
Cevaplar
27
Görüntüleme
5K
Tanıtım bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz!!
Cevaplar
5
Görüntüleme
2K
  • Kilitli
Tanıtım Geleceğe bir sinyal ver. (SKYBLOCK - 200₺)
Cevaplar
39
Görüntüleme
10K