Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

12 Nisanda silinen bir dosyası nasıl kurtarırım?

Seçkin madenci.
Discord
Merhaba ben 12 nisanda minecraft.rar adlı minecraft server dosyamı mega'ya yedekledim. birgün baktım mega hesabımın şifresini değiştirmiş iletişime geçtim kurtarma anahtarım yok diye yardımcı olmadılar şifremin doğru olmasına rağmen hem beni oyaladılar ve çaktırmadan hesabımı sildiler ve ardındanda siz silmişsiniz diyerek cevap verdiler. Benim sorunum ise ben bu arşivi masaüstündeydi ve ben masaüstünden geri dönüşüme taşıyıp sildim. 12 nisandan 7 mayıs'a girdim sizden isteğim 12 nisandan sildiğim minecraft server dosyamı nasıl kurtarırım bildiğiniz recovery (kurtarma) programı varsa lütfen ismini söyleyin ben diğer programları denedim olmadı siz 12 nisan tarihinden silinen dosya nasıl kurtarılır diye bir program biliyorsanız bana yardım ederek söylermisiniz veya dosyamı kurtarmak için ne yapmam gerekir?

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
R-STUDIO yazılımını kur. silinen dosyalarını kurtarırsın. ama ne bunda ne başkasında şu tarihte silinen diye bir seçenek olmaz. tüm sildiklerini görür istediğini kurtarırsın..

Seçkin madenci.
Discord
R-STUDIO yazılımını kur. silinen dosyalarını kurtarırsın. ama ne bunda ne başkasında şu tarihte silinen diye bir seçenek olmaz. tüm sildiklerini görür istediğini kurtarırsın..
12 nisanda içinde minecraft dosyam olan winrar arşivini sildim onu bulma ihtimali yüzde kaç olur?
ve windows 10 kullanıyorum başlat'ın yanında arama motorununun solunda ''görev görünümü''ne tıkladım orada minecraft yazıyodu ona tıklayınca c://bu dosya açılmıyor hatası aldıydım bu programı kuracağım eğer olursa sen beni mutlu edersin karşılıksız bırakmam eğer bir sunucunuz yok ise size sunucumda vip vermekten mutluluk duyarım.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Windows'u geri getirme diye bir seçenek vardı ayarlarda. Bilgisayarını geriye atıyordu. Onu denesene.

Seçkin madenci.
Discord
önerdiğin program işe yaramadı.

Seçkin madenci.
Discord
12 nisan tarihindeki minecraft dosyamı bulamıyor HDD adını değiştirmiş olabilirmi?
aranızda dosyamı nasıl kurtarabileceğim hakkında bilgisi olan varmı?

En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Seçkin madenci.
Discord
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
1588955694829.png
Bunu kastetmiştim.