Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

2021 Yılında Çıkış Yapacak Oyunlar Hangileridir?

Seçkin madenci.
Discord
Emircan#5353

2021 YILINDA ÇIKIŞ YAPACAK OYUNLAR HANGİLERİDİR?

video-oyun-oynamak-kavrama-yetenegini-artirabilir-dyrEfJvE.jpg

Merhaba Minecraft Türkiye ailesi, öncelikle size söylemem gereken bir şey var bu listeye 5 adet oyun aldım. Tabii ki bu sene çok fazla oyun çıkacak fakat benim seçtiğim 5 oyun dikkatinizi çekebileceğini düşündüğüm oyunlardır. Eğer listede eksik gördüğünüz oyunlar var ise yorumlar kısmına adını yazabilirsiniz. Böylece sitemizi kullanan kişilere oyun konusunda daha fazla seçenek sunabilirsiniz.

İLK OYUNUMUZLA BAŞLAYALIM

1-) FAR CRY 6

5f0be60f7152d816181e8dec.jpg

Far Cry serisinin her oyunu oyuncular tarafından seviliyor. Fakat bence serinin altıncı oyunu seriye duyulan ilgiyi daha fazla arttırıcaktır.
Oyunun çıkış tarihi belli olmasa da 30 Eylül 2021 den önce çıkacağı yapımcı şirket tarafından söylendi.

FRAGMAN

2-) TOM CLANCY'S RAINBOW SIX QUARANTINE

8AYAnYkCvRBALXLnRmyJoK.jpg

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege evreni'nin bir kaç yıl sonraki geleceğinde geçecek üç oyunculu bir oyundur. Oyunun yapımcı şirketi Far Cry oyununu da yapan UBISOFT olduğu için oyun Far Cry 6 gibi 30 Eylül 2021 tarihinden önce çıkacak diye söylendi.

FRAGMAN

3-) RESIDENT EVIL 8: VILLAGE

resident-evil-8-cikis-tarihi-duyuruldu.jpg

Resident Evil serisinin 8. oyunu 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkış yapacak. Resident Evil 4 oyununda bulunan market sistemini 8. oyuna tekrardan ekleyecekler. Eğer oyunu Playstation 4 yada Xbox One'a satın aldıysanız ücretsiz bir şekilde Playstation 5 ve Xbox Series X için yükseltme yapabilecekler.

FRAGMAN

4-) GOD OF WAR: RAGNAROK

gow-5-thumb-2-e1600451857370.jpg

God of War serisinin yeni oyunu Ragnarok'un hangi tarihte çıkacağı belli değil. Oyunun yapımcısı "Oyun bittiğinde çıkacak" dedi. Buda demek oluyor ki uzun bir süre çıkış yapmayacak.

FRAGMAN

5-) VAMPIRE: THE MASQUERADE - BLOODLINES 2

maxresdefault-1.jpg

İlk oyunundan 17 yıl sonra çıkacak olan 2. oyun bir çok kez ertelensede bu yıl çıkacak diye söyleniyor. Umarım bir kez daha ertelenmez ve çıkış yapar bizde doya doya oynayabiliriz.

FRAGMAN

TEKRARDAN MERHABA, MİNECRAFT TÜRKİYE AİLESİ

Bugün sizlere bu yıl çıkacak oyunları listeledim. Bu listede tabii ki daha fazla oyun olmalıydı fakat bana göre bu yıl çıkış yapınca en çok ilgi görecek 5 oyunu listeledim. Listede neden Hogwarts Legacy gibi oyunların olmama sebebini bilmiyorsanız şöyle açıklayayım; Bazı oyunlar tanıtıldıktan sonra çıkış yılı ertelendi o yüzden listede olmayan bir oyun gördüyseniz büyük ihtimal çıkış tarihi ertelenmiştir.

DGVPm6.png

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
2
Discord
komplexuss#9999
Far Cry 6 bence baya çıkış yapacak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1