Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

356 Modlu Minecraft Mod Paketi

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Merhaba saygıdeğer üyeler, bu konuda sizlere daha önce 1.12.2 sürümü için yaptığım 356 modlu paketi tanıtacağım. Bu paketi ücretsiz bir şekilde koleksiyon amaçlı yaptım. Fakat şunu unutmayın. Bu paket sorunsuz bir şekilde burada yer alan tüm modlarla çalışmaktadır. Bug olur mu bilemem, yaptığım birkaç testte sorun çıkmadı.

Özelliklerden bahsetmemize gerek yok, çünkü her şey var. Yeni canlılar, yeni özellikler, yeni bloklar, yeni eşyalar vs. Bu mod paketinin resmî olarak bir amacı yoktur. Amacınızı siz belirleyeceksiniz ve görevleri yerine getireceksiniz. Örneğin enerji sistemleri kurup büyük bir fabrika inşa edebilir veya haritada birçok macera yaşayabilirsiniz. Bu durum size kalmış. Şunu da belirtmeliyim ki Microsoft’un GPU makinesinde (56 GB RAM, 6 Çekirdek İşlemci, SSD Disk, Nvidia Tesla M60) bile 30 dakika içerisinde yükleniyor. Yani bayağı uzun bir yükleme kısmı var. Fakat sonrası rahat bir şekilde oynanmaktadır.

Bu paket ile ilgili birkaç bölümlük video çekmiştim fakat paketin uzun açılmasından dolayı artık bu paket ile oynamaya erindim ve bu paketi bir köşeye koydum. Ben birkaç mod daha ekleyerek 359 mod ile video çekmiştim. Yukarıda attığım videodan en son bölümü izleyebilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri
  • 20-24 GB RAM
  • 1 GB Depolama Alanı
  • Hızlı yüklenmesi için güçlü donanımlara ihtiyaç vardır.

Nasıl Kurulur?
Minecraft Forge 1.12.2’nin en güncel sürümünü kurup modları oyunun kurulu olduğu yerde bulunan “Mods” klasörüne atın. Eğer yoksa oluşturun.

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
24 gb ream mı 1 gb ile acılan mc ye yükllerim

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord