Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Paylaşım 9Minecraft Nedir?

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
446
Tepki puanı
157
Puanları
1,315
Discord
20220512 (4).jpg

9Minecraft Nedir?​

9Minecraft nedir? Ne için insanlar bunu araştırıyor? Bu sitenin amacı ne? Gelin hep beraber bu siteyi derinlemesine inceleyelim.
Günümüzde Minecraft için geliştirilen birçok web sitesi bulunuyor. Bu sitelerden birisi olarak CurseForge sitesini örnek gösterebiliriz. Bu site mod, doku paketi ve harita gibi pek çok kaynağı bünyesinde barındırıyor. Peki ya 9Minecraft nedir? Ne için bulunuyor?
20220512 (6).png

9Minecraft Nedir? Ne İşe Yarar?​

9Minecraft, Minecraft oyuncularının faydalanabileceği pek çok içeriğe yer veren bir kaynak olarak tanımlanabilir. Bu kaynakta yer alan içeriklerden birisi modlar olarak belirtilebilir. Fabric ve Forge modlarının bulunduğu bu yerde farklı türde modlar da yer alıyor. Bir diğer içerik haritalar olarak açıklanabilir. Macera haritalarından hayatta kalma haritalarına, rol yapma haritalarından parkur haritalarına pek çok harita buradan indirilebilir. Bunun yanı sıra özet geçmek gerekirse site içerisinde veri paketleri, eğitimler, harita tohumları, mobil eklentiler ve kaynak paketleri yer alıyor. 9Minecraft nedir? Umarız bu konu sizler için faydalı olmuştur.
 


Üst