Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Çözüldü Açacağımız SkyBlock Sunucusu İçin Yardıma İhtiyacımız Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elite madenci.
Discord
Merhaba arkadaşlar şuanda bi sunucu açmaya çalışıyoruz 2 arkadaş bazı şeylerde sorun yaşıyoruz yardımcı olabilecek arkadaşlar bana ulaşabilirmi?

Discord : Emirhan#4882

Test 1 2 3
GENEL SORUMLU
Platin
Süper Üye
Gold Üye
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Merhaba @EmirhanTunaSK, sorununu bildirirsen buradan yardımcı olabiliriz.

Elite madenci.
Discord
Sunucum şuanda 1.8 ile 1.16 arası fakat sunucumun alt yapısı 1.8 de bunu 1.16 ya çekmeye çalışıyorum bi türlü halledemedim

Seçkin madenci.
Discord
BaTuHaN#8058
Merhabalar Emirhan Bey, bende server açmayı planlıyorum. Ama ekip kurmak için sizin gibi bir konu açmıştım ama fazla ciddiye alan olmadı. Siz ile güzel bir ekip olabiliriz. Tanışmak için discord'dan sohbet etmek isterim. Discord BaTuHaN#8058

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Pluginleri 1.16'sürümüne uygun bir şekilde güncellemen gerektiğini biliyorum. Bir de sunucunun sürümünü 1.16 sürümüne yükseltmelisin. Konu hakkında çok bilgim olmadığından bir şey diyemeyeceğim ama yaşadığın sorunu tam olarak söylersen yardımcı olacak kişileri bulacağına eminim.

İyi Çalışmalar.

Test 1 2 3
GENEL SORUMLU
Platin
Süper Üye
Gold Üye
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
1.16.5 paperspigotu indir, sunucunun kurulu olduğu dizindeki spigot dosyasını sil. Spigot dosyasının adı ne diye kayıtlıysa indirdiğin spigot dosyasını ana dizine at ve ismini değiştir.(Genellikle spigot.jar, paper.jar, paperspigot.jar oluyor.)

Elite madenci.
Discord
Denetim fakat sunucu aktif olmuyor 1.16.5 spigot yaptığım zaman bağlantı sınanıyorda kalıyor minecrafttan sunucuya giriş yaparken

Elite madenci.
Discord
Bir şekilde 1.16.5 e çektim fakat 1.16.5 teki itemleri koyamıyorum bunu nasıl çözebilirim

Elite madenci.
Discord
konut kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...