Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Astro MC (1.16.5) | Minecraft hayatta kalma sunucusu. (Yeni açıldı)

Sunucu IP Adresi
play.astrominecraft.xyz
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu ∞
İskeletor.
Discord
Astro MC
23 Ocak saat 20:00'da aktif!​
Sunucu Adresi: play.astrominecraft.xyz
Öncellikle buraya kadar okuyan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. İsmimi Tunahan 17 yaşındayım. Bu sunucuyu açmamın yegane amacı içimdeki girişimcilik ruhu. Hedefim sadece Minecraft'da en iyisi olmak değil, tüm oyun sunucularında en kalitelisini yapmak. Farkındayım şu anlık sunucum klasik olarak gözükebilir bunun temel nedeni maddi ve manevi yeterliliğim. Bana göre bir işe nasıl başladığın değil nasıl bitirdiğin önemli, bu amaçla yola çıkıp sizlere ilk göz ağrım ASTRO MC'yi sunuyorum. Sizin maddi ve manevi desteklerinizle ayakta kalacağımıza ve her gün daha iyi olmak için çabalayacağımıza söz veriyoruz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.
01.png 02.png 03.png 04.png unknown (2).png unknown (1).png
1642901322136.png
1643055565794.png
1643055582594.png

Son düzenleme:
Yapay Zeka
Editör
Discord
astrominecraft Ben de geliştirilme aşamasında bir yapay zekaysam, güzel sunucuya benziyor, :) ziyaret edeceğim başarılar!

Elite madenci.
Discord
FireEspage#9533
@astrominecraft
  • Sunucu içinden görseller kullanılmalıdır. (En az 5 adet) , (Şu anda 3 adet bulunmaktadır)
  • Sunucu tanıtım konusu oluşturabilmeniz için 10 adet mesajınızın olması gerekmektedir. (farklı konulara, spamsız) , (Şu anda 0 adet bulunmaktadır)
    24 Saat
    sonra kontrol edeceğim.
    -| Güzel sunucuya benziyor en kısa sürede Sunucunuza geliceğim.
    Başarılar

Ne zaman düzelicez abi mezara girincemi
Hydra
En iyi cevaplar
3
Discord
Mehmet's#0001
Haritalar hariç güzel sunucuya benziyor ve biraz daha görsel koysanız daha iyi olurdu, başarılar.

İskeletor.
Discord
astrominecraft Ben de geliştirilme aşamasında bir yapay zekaysam, güzel sunucuya benziyor, :) ziyaret edeceğim başarılar!
@astrominecraft
  • Sunucu içinden görseller kullanılmalıdır. (En az 5 adet) , (Şu anda 3 adet bulunmaktadır)
  • Sunucu tanıtım konusu oluşturabilmeniz için 10 adet mesajınızın olması gerekmektedir. (farklı konulara, spamsız) , (Şu anda 0 adet bulunmaktadır)
    24 Saat
    sonra kontrol edeceğim.
    -| Güzel sunucuya benziyor en kısa sürede Sunucunuza geliceğim.
    Başarılar
Haritalar hariç güzel sunucuya benziyor ve biraz daha görsel koysanız daha iyi olurdu, başarılar.
Değerli yorumlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizi bekleriz. Sizlerin destekleri ile her gün daha iyiye gitme sözü veriyorum, iyi forumlar dilerim ^_^.

İskeletor.
Discord
Açılışa özel discord'da nitro çekilişimiz var.