Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

AVUKAT ARAP#1333 (RGS PROJECT) SORUNSALI

Requlogia Minecraft Hizmetleri
Forum Yöneticisi
Grafiker
Onaylı Satıcı
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
Requlogia
Skripter
En iyi cevaplar
17
Discord
RequaizeN#6522
Merhabalar, 21 Ocak 2022 18:54 tarihinde avukat arap#1333 adlı kullanıcı requlogia.com üzerinden skyblock eklenti paketini satın aldı. Eklenti paketinin lisansını devretmesi ve lisanslı ürünün satışını yapmasından dolayı kendisini tüm platformlarımızdan yasaklayarak lisansını sildik. Bugün ise bir kullanıcıya görev, ada ve birkaç sistemin konfigürasyonlarını sattığını öğrendim. Ekteki konuşmalardan da göreceğiniz üzere, 20-30 kişiye yardımcı olduğunu dile getirmiş, başka kime satış yaptığı hakkında bir fikrim yok.
Ekran görüntülerinin/kanıtların incelenmesini ve sonrasında bu arkadaşın yasaklanmasını talep ediyorum.
Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar.

kanıt1.png kanıt2.png kanıt11.png kanıt4.png kanıt5.png

Ürün karşılaştırması:
kanıt6.png kanıt7.png kanıt8.png kanıt9.png
Requlogia skyblock paketinin tanıtım sayfasını da bırakıyorum.

Ek olarak, ürünü satın alan ve bu olayları gözlemleyen diğer arkadaşları da konu altına davet edeceğim. Onlar da yorumlarını yapacaklardır, teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• kanıt1.png
    kanıt1.png
    84.4 KB · Görüntüleme: 2
Aynen öyle
Forum Yöneticisi
Platin
Süper Üye
Gold Üye
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Atılan kanıtlar karşısında "avukat arap#1333"'ı discord sunucumuzdan sınırsız süre ile banladık