Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Ayhan Samed Kimdir?

Bakır madencisi.
Discord
Ayhan Samed#9144
6a85c3a3-9220-4afb-91b6-cf7d5c18f3db-m.jpg

Herkese merhabalar ben Ayhan Samed 6 ocak 1997 Tarihinde İzmir'de hayata gelmişim.
Küçüklüğümde utangaç ve içine kapanık bir çocuktum, Pek Fazla Diğer Çocuklar ile konuşmazdım ve fazla arkadaşım yoktu

Küçüklükten beri elektronik cihazlara merakım var çoğu makinayı tamir etmek için geliştirdim kendimi Tamir/bakım,format vb

Kimseyle konuşma cesaretim olmadığı için hep en yakın Arkadaşlarım Bilgisayarlarım ve İkiz Kardeşim olmuştu...

799

Okul hayatıma gelicek olur isek Pek Okumaya Fırsatım Olmadı Ailevi Sebeplerden Dolayı Fakat Ortaokul Mezunuyum

Bizim Peder Kamyon şoförlüğü Yapardı Kendine Ait 2-3 Tane Kamyonu Bulunurdu Ayrıca Çok Çalışkan Bir İnsandı

Gecesini Gündüze Katarak Çalışıyordu Odun,Kömür,Palet,Damacana Ve Benzeri Gibi Şeyler taşırdı Şehir içi/şehir Dışı

Çoğunlukla Beni'de Alırdı Yanına işe gittiğinde Yardım Etmem için Birşeyler Öğrenmem için sanırsam

Fırsat Buldukça Bilgisayar ve Telefon ile vakit geçirirdim ve Kendimi Geliştirme Çabasında Kullanırdım hep

Tamir,Bakım,Format Gibi Şeyler ile yavaş yavaş kendimi geliştiriyordum Genelde Peder ile Yollarda Oluyordum

Ama Faydası'da oluyordu Peder'in yanında takılmamın Çok Ufak Yaşta Motor ve Araba Kullanmayı Öğrenmiştim

Bizim Peder Şeker Hastasıydı ve Hiç Dikkat Etmezdi Yediğine içtiğine o yüzden genç yaşta Aramızdan Ayrıldı Bizim Peder

14 Yaşında Falandım Sanırsam Babam Vefat Ettiğinde Babam Vefat Ettikten Sonra Hayatı Anlamaya Başladım

ve Dedem ve AnneAnnem'in Yanına Yerleştim Sonrasında Çalışmam ve Para Kazanmam Gerekiyordu

Bir Çok işi Yaptım Sanayide 16 Yaşıma Kadar Çalıştım Sonrasında ne iş olursa yapmaya başladım

Halende Devam Ediyoruz Fırsat Buldukça Hobi Olarak Youtube Platformuna İçerik Üretiyorum ve Ek iş olarak bilgisayar bakımı,tamiri

ve alış/satışı yapmaktayım.
799

Ayrıca İnternet Platform'unda Yaptıklarım

Server Tanıtım / Reklam
Website Tanıtım / Reklam
Grafik Tasarım / Video Montaj
Website Tasarım / Webmaster
Plugin Tasarım / Script Tasarım
799

@ayhan.samedofficial
Ayhan Samed#9144
Ayhan Samed​