minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Azerbaycanlı Şaman Kahinin 2022 Kehanetlerini Gördünüz mü?

Elmas madencisi.
Discord

Bugüne kadar 'ın 2019 2020 ve 2021 yıllarındaki Kehanetleri Gerçekleşti. Koronavirüsü bilen Azeri Şaman geçen yıl içindeki Depremler, Orman yangını, Sedat Peker olayı, Çin roketi, sokağa çıkma yasağı, yeni salgın kehanetleri gerçekleşmişti.

2022 kehanetleri açıklanan Azerbaycanlı şaman kahinin kehanetleri bana çok ilginç geldi sizce bunlar önceki yıllarda olduğu gibi gerçekleşecek mi? Birde nerden biliyor bu kadar nokta atışı olacakları?

Mutant Herobrine.
Yasaklandı
Sunucu Sahibi
Discord
Öncelikle, gaybı sadece allah bilir geçmişten günümüze 12321312124931 tane kahin olduğunu iddia eden ve insanları güzel bir şekilde kandıran insanlara hepimiz şahit olduk. Sen geleceği dair öngörebildiğin şeyleri bugün herkesin önünde dersen ( uçan araba ) zaten yürürlükte olan bir proje 50 yıl sonra uçan arabalar çıktığında senide kahin ilan ederbilirler 10 tane şey söylüyor 9'u yalan 1'i şüpheli, aynı zamanda iddia oynayan biri eğer kazanırsa mantık açısından oda bir kahin olur.

Elmas madencisi.
Discord
Öncelikle, gaybı sadece allah bilir geçmişten günümüze 12321312124931 tane kahin olduğunu iddia eden ve insanları güzel bir şekilde kandıran insanlara hepimiz şahit olduk. Sen geleceği dair öngörebildiğin şeyleri bugün herkesin önünde dersen ( uçan araba ) zaten yürürlükte olan bir proje 50 yıl sonra uçan arabalar çıktığında senide kahin ilan ederbilirler 10 tane şey söylüyor 9'u yalan 1'i şüpheli, aynı zamanda iddia oynayan biri eğer kazanırsa mantık açısından oda bir kahin olur.
bende senin gibi düşünüyordum daha sonra gittim 2021 kehanetlerine baktım 2020de yayınladıklarına hepsi çıkmış. 2020 kehanetlerine baktım 2019da yayınladığına ondada aynı 10 kehanetin 9u tutmuş biride zamanlama hatası var sadece :D