minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Batihost hakkında düşüncelerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar değerli forum üyeleri. En az 3 yıldır içinde bulunduğum Batihost Discordundan sebebini bilmediğim bir şekilde banlanmış bulunmaktayım. Özel üye çekilişini kazandım ve büyük ihtimalle vermek istemedikleri için beni sunucudan banladılar. Batihostun müşterisiyim ve paralarını sonuna kadar hak eden bir firma. Gayet kaliteli ve ucuz VDS'leri var. Buna lafım asla yok fakat banlanma sebebimin ben bu olduğunu düşünüyorum. Büyük ihtimalle de şimdi bunu görecek olan Batihost yetkilileri konumu silecekler. Herkese iyi günler, iyi forumlar. Discord adresim: mete - spearly#1111

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Çekilişi kazandın diye niye banlasonlar? Özelden reklam mo yaptın birine

Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Discord
vicdum#0654
Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
Merhaba, discord durumunuzda hosting reklamı yaptığınız için yasaklandınız. Gerekli kanıtlar aşşağıda:
1604247152706.png

Elite madenci.
Discord
ufff kapak sesi geldi. batihost yetkilileri sonuna kadar haklıdır. aksini iddia eden reklamcı kendini bilmezdir.

Discord
Çekiliş kazananı neden banlayalım, diğer hostinglerle karıştırmayın bizi rica ederim.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Alp#2509
Merhabalar değerli forum üyeleri. En az 3 yıldır içinde bulunduğum Batihost Discordundan sebebini bilmediğim bir şekilde banlanmış bulunmaktayım. Özel üye çekilişini kazandım ve büyük ihtimalle vermek istemedikleri için beni sunucudan banladılar. Batihostun müşterisiyim ve paralarını sonuna kadar hak eden bir firma. Gayet kaliteli ve ucuz VDS'leri var. Buna lafım asla yok fakat banlanma sebebimin ben bu olduğunu düşünüyorum. Büyük ihtimalle de şimdi bunu görecek olan Batihost yetkilileri konumu silecekler. Herkese iyi günler, iyi forumlar. Discord adresim: mete - spearly#1111
kimse haksız yere banlanmaz

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ufff kapak sesi geldi. batihost yetkilileri sonuna kadar haklıdır. aksini iddia eden reklamcı kendini bilmezdir.
İsminde 1907 olan birinin hakaretlerini üzerime almayacağım. Şayet kendisi birini eleştirecek olgunluğa erişmemiştir. Batihostun burayla iş birliği olduğunu biliyorum fakat oradan banlananın buradan da banlanacağı diye bir şey forum kurallarında veya kullanıcı sözleşmesinde yazmamaktadır. Çekilişi kazandıktan sonra o firmada yetkili olduğumu da belirtmek isterim çekilişi kazandıysam buradaki çekiliş ödülümün verilmesini rica ederim. Oradan banlayabilirsiniz hiç sorun değil fakat burada çekiliş ödülümün verilmesini isterim. Herkese iyi forumlar.