• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

[Batıhost - Survival Plugin Paketi] ! -> 1.8 - 1.13 -> Detaylı Bilgilendirme Konusu!

infumia

Vatandaş
Katılım
25 Şubat 2019
Mesajlar
24
Tepkime puanı
20Merhaba değerli Batıhost kullanıcıları!
Sizlere Batıhost firmasından hizmet alan müşterilere özel olarak tasarlanmış olan ;
Stabil ve hatasız Survival tipi plugin paketini paylaşmaktan gurur ve şeref duyarız.
Paket 16.03.2019 tarihi itibariyle akşam üzeri Erkan Beye teslim edilecektir.
Dilerseniz, paketin ince ayrıntılarına birlikte dokunalım!

Evet, paket sizi güzel bir Essentials MOTD ile karşılıyor. Buradaki bilgileri değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz.Tabii ki olmazsa olmaz tab listesini de unutmadık. Bu tab listesi tamamen görünüş açısından güzelliği amaçlamıştır.
30 Aktif oyuncudan itibaren dağılma gibi sorunlar çıkmamaktadır. Ciddi manada 44 kişi denemek için sunucuya girmiştir.İtem yansıtma sistemi, elinize itemi alın. Daha sonrasında sohbet ekranına [Yansıt] yazdığınızda elinizdeki eşyayı sohbette paylaşabilirsiniz. Oyuncular arasında takas veya alış veriş için gerekli güzelliği size sağlayacaktır.Warp menüsünü de unutmadık tabii ki. Warp menüsünü kafalarla değişik bir şey yapmak için amaçladık. Burada içleri boş olarak size gelmektedir. Buradaki ayarlamaları warp haritaadı yazısını değiştirip, düzenleyebilirsiniz.Farklı bir takas sistemi de budur. Burada oyuncuya /trade player yazdığınızda bir istek gider. Bu isteğe accept yaptığınızda pencere açılır ve takas için gerekli şartlar belirlenir.Lag ve güzel bir görüntü için kullanılan Stack Mob eklentisi sayesinde artık 1000 adet zombi bile görebileceksiniz. Böylelikle spawner sistemlerinin FPS oranını düşürmesini engellemiş olduk.
Bu eklenti /quest yazdığınızda çıkmaktadır. Burası tamamen GUİ arayüzlü görev sistemidir. Burada her türlü görev ve her türlü hediye sistemini yapmanız için gereklidir.NPC ve GUİ NPC eklentileri sayesinde, sunucu haritanızın üzerinde böyle npcler ve içlerine ekleyeceğiniz komutlar sayesinde güzel bir görünüş ve etkin bir sunucu çıkarabileceksiniz.


Kit görüntü sistemi! Bu sistem en yukarıda sol tıkladığınızda bu kitin içeriğinde neyin olduğunu göstermektedir. Almak için sağ tuşa tıkladığınızda direk olarak kitler envanterinize getirilmektedir.Kasa eklentisini unutmadık tabii ki, bu eklentileri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Eklenti sorunsuz çalışmaktadır.Görev sistemi, her sunucuda kullanılan Jobs eklentisini bizde ekledik paketimize.
İhale sistemimiz sayesinde oyuncular kendi aralarında eşya alışverişi yapabilecekler!Essentials prefixleri böyledir. Komut girdiğinize mavi ışık ve siyah ok işareti çıkacaktır.GriefPrevention yani diğer adıyla Altın Kürek Claim Sistemi. Bu sisemi KarenProtect ile değiştirmeyi çok isterdim. Fakat Türkiyede kullanılan sistem olarak eklemek zorunda kaldım. Dileyenler alteratif olarak KarenProtect kurabilirler.

Evet arkadaşlar, kurulumla alakalı bilgileri aşağıdaki TXT dosyasını indirerek görebilirsiniz. İçeriğinde her çeşit bilgi yer alıyor.


Belgeyi indirmek için bu mesaja tıklayınız.
Mediafire tabanlıdır.Paketle alakalı son söz
[--------------------------------------------------]


Evet değerli arkadaşla, burada sizlere survival plugin paketinin tanıtımını yaptık. İnternet hızım normal olursa Allahın izniyle sunucu kurulum ve tasarım video serimizi çekmeye başlayacağız.
İnfumia ailesi olarak Batıhost firmasına destek vermekten şeref duyduk.
Paketle alakalı her sorununuzda aşağıda bırakacağım discord adresine girebilir, şahsıma veya ekip arkadaşlarımızdan sonsuz destek alabilirsiniz. Ek olarak şunu belirtmeliyim ;

  • Paket forumlarda ücretsiz olarak paylaşılamaz!
  • Paketi kendi yapımınız gibi göstermek yasaktır.
Bu iki kuralı asla aklınızdan çıkarmayınız.

Discord adresimiz için tıklayınız.
 
Son düzenleme:

Natrotm

Tüccar
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
35
Tepkime puanı
18
Harika bir paket olmuş batıhost çok şanslı başarılar dilerim
 

AlperenTR

Tüccar
Katılım
11 Temmuz 2018
Mesajlar
122
Tepkime puanı
47
Hoş olmuş. mikemmel olmuş. herrika olmuştur ha. bu işi biliyorsun yiğidim.
 

2qke

Tüccar
Cezalı
Katılım
24 Mart 2019
Mesajlar
149
Tepkime puanı
26
Tasarım çok güzel mükemmel efsane LEGEND.
bana bir tane yapabilir misin :)

DISCORD : ZyuzAx#8780

iyi Forumlar.
 

LifeMCServer

Tüccar
Katılım
31 Mayıs 2018
Mesajlar
208
Tepkime puanı
323
Batıhost z ımbırtısından, yani batıhostta sunucu alman lazım.
Sunucu almadan da minecraft sayfasından yönetim paneli indirilebiliyor. Fakat paket indirilebiliyor mu bilmiyorum, ama bir ara "paketlerimizi kendiniz test edin!" tarzı bir slogan ile yönetim zımbırtısı linki duruyordu minecraft sayfasında.

Türkçe karakterlerden çok rahatsız oldum. Düzeltmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Bazı yerlerde mesela "Batihost" yerine "Batıhost" yapmışsınız bazı yerlerde ise "Baslangic" yapmışsınız. Tam Türkçe karakter ve dil desteği sağlamanız daha güzel olacaktır.
 

alborosis

Vatandaş
Katılım
2 Mayıs 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
benim bir sorunum var ben satın aldım ama ödemeyi yapamıyorum havele düşmüyo eft olmuyo bu gün içerisinde veremiycem böyle giderse
 
Üst