• 11.dec.2018: Konu temizliği yapılıyor. Arkada birkaç iyileştirme daha yapıldı şimdilik.
    Bar'ımız açıldı. Yeni konu açarak, muhtabbetimize katılabilirsin. Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik. Şu an v1.6'dayız diyebiliriz.
    Peki ya sonra? Tıkla

Çözüldü BATİHOST TOKEN NASIL ALABİLİRİM ACİL YARDIM

Selam arkadaşlar leaderos scripti satın almıştım bir zamanlar kullanıyordum bıraktım yeniden kullanacağım batihost token nereden alacağım

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
Ben bir ara mc.tc yi ilk aldığım sıralar (mc.tc'nin ilk çıktığı zaman youtube videosunun linkini bulup kod ile ücretsiz almıştım :O) panelde batihost tokeni diye ayar vardı, destek talebi açıp sormuştum o önemli bir şey değil ama illa istiyorsan BATIHOSTTOKENVERMEDIBANA yazabilirsin tarzı bir şey demişti @babadagi :D Hatta sonra yazmış bile olabilirim, hatırlamıyorum.. :D

Ama batihost tokeni nedir ne işe yarar bende bilmiyorum. Ödemeler ile alakalı bir şeydir herhalde büyük ihtimal. Fakat konuya bakacak olur isek ".. selam arkadaşlar leaderos scripti satın almıştım .." yani mc.tc vesaire batihost ile alakalı olan bir şey almadıysan sadece leader os aldıysan o ayarı yok sayabilirsin veya o ayarın olması bile tamamen gözden kaçmış olabilir geliştiriciler tarafından, normal ve batihosta özel şeklinde 2 çeşidi vardı sanırım scriptin.

Tabii şimdi scripti değiştiler diye hatırlıyorum bir ara leaderos v2 miydi 3 müydü neydi ona yükseltebiliyorduk sonra komple değişmişti benim siteye benzer bir script ile sanırım.

hocam siteye girilmiyor beyaz ekranda kalıyor tokenden dolayı olma ihtimali yok mu

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
hocam siteye girilmiyor beyaz ekranda kalıyor tokenden dolayı olma ihtimali yok mu
CTRL + SHIFT + I ya basınca açılan konsolda çıkan hataları inceleyebilirsin orada yazar belki. Veyahut sadece beyaz ekran mı veriyor yoksa database hatası vesaire de veriyor mu? Database ayarlarını yaptı iseniz açılması gerekiyor açılmadığı takdir de zaten ayarlardan tokeni de giremezsiniz. .INI dosyasından ayarları yapıp öyle girmeyi deneyin. Database ayarları ve diğer bir kaç ayarı yaptıktan sonra girebilmeniz gerekiyor. Batihost'dan aldı iseniz ticket açarak yardım alabilirsiniz.

Hocam buyrun bakın index bu şekilde ve bembeyaz ekran hiç birşey yok gibi discord sunucunuz açık mı bu arada ? hata.PNG

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
Hocam buyrun bakın index bu şekilde ve bembeyaz ekran hiç birşey yok gibi discord sunucunuz açık mı bu arada ? Ekli dosyayı görüntüle 1096
Oradan Console kısmına gelip hata veya uyarı var mı kontrol edin. MySQL ayarlarını da aynı şekilde yaptığınıza emin olun. Ayrıca sayfada CTRL + A deneyin, belki beyaz ekran üzerine transparan / küçük bir hata mesajı vesaire olmuş ve gözünüzden kaçmış olabilir. Bunlar dışında aklıma başka bir şey geldiği söylenemez, index dosyanızı kodlama bilginiz var ise kontrol edin denemeler yapın.

babadagi

say less. do more.
Yönetici
Web sitesi
batihost.com
destek aç

email adresini ver, token email adresine göre oluşturuluyor
sitenin adresinide ver.

yeterli.