• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

be water my friend.

CooLBeY

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!

LifeMCServer

Tüccar
hiç bir zaman bir şeyde TAM olarak uzmanlaşılamaz bana göre, hatta uzman olduğunu hatasız olduğunu düşünmeye başlarsan gerilersin bile :)

babadagi

say less. do more.
Yönetici
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.

LifeMCServer

Tüccar
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.
uzman olmaya çalışmayın demiyorum. uzman olduğunuzu düşünüp duraksamayın diyorum. 10k saatten sonra ben bittim tamamdır diye bir şey yok yani. her zaman geliştireceksin kendini.

babadagi

say less. do more.
Yönetici
bunu diyebilmek için herhangi bir şeyde 10k saat çalışman lazım. senin uzmanlığın olsa olsa uzun yazmak konusunda olur.

edergo

Vatandaş
Onursal Üye
ve uzun yazıyorsun demeyi bırak sürekli. sanki her attığın mesaja 10 sayfa yazıp atıyormuşum gibi konuşuyorsun.
Burada geliştirmen gereken kısım saygı. Hitabını falan biraz daha yumuşatmalısın, aramızdaki fark bu. Yoksa ben de uzun yazma taraftarı bir insanım. Gerekli bulduğum konularda. :)