• 11.dec.2018: Konu temizliği yapılıyor. Arkada birkaç iyileştirme daha yapıldı şimdilik.
    Bar'ımız açıldı. Yeni konu açarak, muhtabbetimize katılabilirsin. Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik. Şu an v1.6'dayız diyebiliriz.
    Peki ya sonra? Tıkla

be water my friend.

CooLBeY

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Web sitesi
www.coviaki.com

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
hiç bir zaman bir şeyde TAM olarak uzmanlaşılamaz bana göre, hatta uzman olduğunu hatasız olduğunu düşünmeye başlarsan gerilersin bile :)

babadagi

say less. do more.
Yönetici
Web sitesi
batihost.com
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.
uzman olmaya çalışmayın demiyorum. uzman olduğunuzu düşünüp duraksamayın diyorum. 10k saatten sonra ben bittim tamamdır diye bir şey yok yani. her zaman geliştireceksin kendini.

babadagi

say less. do more.
Yönetici
Web sitesi
batihost.com
bunu diyebilmek için herhangi bir şeyde 10k saat çalışman lazım. senin uzmanlığın olsa olsa uzun yazmak konusunda olur.

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
bunu diyebilmek için herhangi bir şeyde 10k saat çalışman lazım. senin uzmanlığın olsa olsa uzun yazmak konusunda olur.
senin dediğin konu birini eleştirebilmek için ondan daha iyi olmalısına falan giriyor. bunu diyebilirim ve dedim. problem ne?

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
ve uzun yazıyorsun demeyi bırak sürekli. sanki her attığın mesaja 10 sayfa yazıp atıyormuşum gibi konuşuyorsun.

LifeMCServer

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.lifemcserver.com
ayrıca her hangi bir konuda 10k saat çalışmadığımı ve sadece uzun yazmak konusunda iyi olduğumu nereden çıkardın?

edergo

♛「Lead」♛ ◤Kağan◥
Yönetici
Satıcı
Moderatör
Stajyer
VIP
Kıdemli Üye
Web sitesi
www.iceplus.cloud
ve uzun yazıyorsun demeyi bırak sürekli. sanki her attığın mesaja 10 sayfa yazıp atıyormuşum gibi konuşuyorsun.
Burada geliştirmen gereken kısım saygı. Hitabını falan biraz daha yumuşatmalısın, aramızdaki fark bu. Yoksa ben de uzun yazma taraftarı bir insanım. Gerekli bulduğum konularda. :)