Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

be water my friend.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord

yapılan araştırmalara göre herhangi bir iş için uzmanlaşmak sadece 10,000 saatlik tecrübe dayanıyor, ne olmak istiyorsunuz,
çok iyi bir coder'mi? çok iyi bir gamer'mi? çalışmaya başlayın!

su gibi olun ve şartlara uyum sağlayarak parlayın.

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
hiç bir zaman bir şeyde TAM olarak uzmanlaşılamaz bana göre, hatta uzman olduğunu hatasız olduğunu düşünmeye başlarsan gerilersin bile :)

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sana göre olan şeylerin bile bir süre sonra sana göre olmadığını anlayacağın hayat tecrübesini kazanman dileğiyle. su gibi ol olayını tam olarak anladığında konuşuruz yine.

mesela kendine bir iyilik yapıp matrix i bir daha izle.

orada kahin ne diyor ve mutfağın kapısında ne yazıyor araştır.

uzman olmaya çalışmayın demiyorum. uzman olduğunuzu düşünüp duraksamayın diyorum. 10k saatten sonra ben bittim tamamdır diye bir şey yok yani. her zaman geliştireceksin kendini.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
bunu diyebilmek için herhangi bir şeyde 10k saat çalışman lazım. senin uzmanlığın olsa olsa uzun yazmak konusunda olur.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bunu diyebilmek için herhangi bir şeyde 10k saat çalışman lazım. senin uzmanlığın olsa olsa uzun yazmak konusunda olur.

senin dediğin konu birini eleştirebilmek için ondan daha iyi olmalısına falan giriyor. bunu diyebilirim ve dedim. problem ne?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

ve uzun yazıyorsun demeyi bırak sürekli. sanki her attığın mesaja 10 sayfa yazıp atıyormuşum gibi konuşuyorsun.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

ayrıca her hangi bir konuda 10k saat çalışmadığımı ve sadece uzun yazmak konusunda iyi olduğumu nereden çıkardın?