Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Binek/At Çağırma Skripti [BİNEK KİTABI, KREDİ SİSTEMİ,DİREK EĞİTİLMİŞ VE EYERLİ AT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
Merhabalar!
Ben Arda uzun zamandır yoktum artık sizlerleyim :)
Bugün sizlere gerçekten kullanışlı bir skript tanıtacağım. Bu skript'i Metin2PvP sunucularda olan "Binek Yüzüğü" fikrinden edilmiştir Belli hataları hallettikten ve Minecraft'a uyarladıktan sonra skript nihayetinde bitirildi. Binek Kitabı da dahil birçok şey var.
Skript'in kendi kredi sistemini de unutmamak lazım.

Skript Yapımcısı:
Ekli dosyayı görüntüle 524

Sunucunun Kredi Sistemi:
Skript dosyalarında tamamen kendine ait bir kredi sistemi vardır.
Oyuncular, Lapis kazarken kredi kazanırlar. İsterseniz dosyanın ayarlarından bunu kömür, elmas gibi çoğaltabilirsiniz.

Admin Komutları:
Kredi eklemek için: /krediekle <oyuncu> <miktar>

Oyuncu Komutları:
Kredi'ye bakmak için: /kredim

Ekli dosyayı görüntüle 525
Ekli dosyayı görüntüle 526

Binek Kitabı:

At çağırmak da öyle hemen olmuyor. Binek kitabı alarak eğitimini görmeniz lazım. Bunun için de
/at kitap yazıyorsunuz.

Yeterli krediniz varsa, siz de kitap sahibi olabilirsiniz.
Sağ tıkladığınızda ise okursunuz ve eğitilmiş olursunuz. Artık at çağırmaya hazırsın! Ekli dosyayı görüntüle 527
Ekli dosyayı görüntüle 528

Not: Normal olarak kitaba sağ tıklayıp okuduğunuz zaman, kitap çantanızdan kayboluyor ancak birdaha alıp oyuncularla kitabı takaslayabilirsiniz!

Geldik ana olaya:
/at - Yazdığınızda atınızı çağırırsınız. Yazdığınız anda at eyer takılmış bir şekilde üstüne gelirsiniz.

Oyundan çıktığınızda ve attan indiğinizde at komut yazıldığında geri gelmek şartıyla kaybolur.

Bu arada hiçbir oyuncu atlara hasar veremez. Atı eğitmek gibi bir dert de tabi ki yok.
Ekli dosyayı görüntüle 529
Attan indiğinizde:
2018-07-05_19.17.36.png
Skript Kodları:
Tamamen ayarlamalıdır. Kitabın fiyatından tutun, kitap açıklamasına kadar hatta hangi madenleri kırdığında kredi vermesi gerektiği bile ayarlanabilir durumda.

-efe
Okuduğunuz için teşekkür ederim. Şu anlık sadece tanıtımda ancak çıkardığım zaman ücretsiz çıkarmayabilirim, bilmiyorum.
İyi günler!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Çok hoş bi skripte benziyor gerçekten başarılı.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
@alfem skript bitmedimi hala ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güzel bir skripte benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...