Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Bir deste sorum var.Bunları yapamadım ne türlü uğraşsam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
Merhabalar sayın batihost oyuncuları ve batihost yetkilileri benim elinde bir plugin paketi var bunları ne yapsamda int baksamda bi türlü yapamadım lütfen yardım edermisiniz iiy forumlar

Soru 1-Fotograflarda gördünüz gibi mapın bir sınırı var ve fazla build hakkınız yok sınırlı alan ben yeni dünya alanı oluşturma istemiyorum yanlara filan market yapıcam ama işte o sınır var ne o sınırın ilerisine blok koyabiliryorum yada op olmama rağmen gididemiyorum bunu nasıl kaldırıcağım biri bana worldborder dedi ama denedim denedim olmadı bunu nasıl kaldıracağız
Yardımcı ekran görüntüleri:
(Hem Eklenti listesi)

Soru 2-Mesala sunucuda 20 Tane zombi aynı dar alanda olunca Lag yapar demi Ama ben bir serverde şöyle birşey gördüm Bence bu plugine benziyor Eğer biliyorsanız söylermisinz bu eklentinin adını.

Soru3- Her oyuna girdimiz Login yaptımızda ''Dostum bunun için yetkin yok'' diyor bunu nasıl kaldırcaz

Soru 4-Mesala bir ada oluşturuyoz bizim sunucu hard skyblock yani emek ama adamlarda Fly var oyuncularda fly var kapatamıyoruz böyle kaldı bunu nasıl düzelticez sadece viplerde fly komutu olsun

soru5-Bizim sunucu biraz hard ama hard sunucuda böyle adamı olur ben adayı başlangıç adası değiştirmek istiyorum nasıl yardım edin,

Soru6-Adalardaki hayvanlarda ''son osmanlı'' yazısı var hayvanda fotoya bakın görün bunu nasıl kaldırcaz

Soru7-Ben birini jaile atıyorum Ama jaile attığım kişi Hiçbir komut yazamıyor bu iyide ama habire Sohbete birşey yazıyor yani kısacası jailde olan birisi Sohbete birşey yazamasın

Soru 8-Bizim kasa Eklentimiz Crazy crates yani cc Ben bunda kasaları başka biryere nakledicem yada silicem cc help yazıyorum anlamıyorum mesala Spawner kasasını yerini değiştircem nasıl yapıcam

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
RaeLight#1932
5) askyblock configinde en altta ada nin schematic dosyasının ismi var onu değiştirebilirsin

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
RaeLight#1932
8) /cc set [kutu ismi] ile değiştirmeyi deneyebilirsin

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
RaeLight#1932
6)
Screenshot_20180811-140817~2.png
burdan değiştirebilirsin

Zzz
Discord
alqnbei#1337
1. Worldborder veya askyblock island border

Zzz
Discord
alqnbei#1337
7. jaile wg at chata yazamamaları için

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
RaeLight#1932
3) büyük ihtimalle skript te yaziyordur

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
1) Server properties dosyasından word limitini yükselt, varsayılan değer zaten maximum değer olmadı dosyayı sil kendisi resetlesin. -1 veya 0 yapmayı deneme 1 bloğa limitliyor kapatmak yerine.
2) StackMob adlı eklenti bu işi yapıyor.
3) Skriptlerle alakalı olabilir, kontrol et.
4) Kullandığın grup / yetki eklentisinden kapatabilirsin.
5) Askyblock kullanıyor isen configden schematic ayarlayacaksın.
6) Askyblock kullanıyor isen configde olmalı, mobların ismini aratıp değiştir.
7) Jaile attıktan sonra mute de atarsan yazı da yazamaz.
8) Shift + sol click ile kırabiliyorsun diye biliyorum. Sonra bir komut ile tekrar alıp koyabiliyorsun ama komut aklımda değil. Spigot veya bukkit sayfasındaki wikilerden bakarak öğrenebilirsin.

Her şeyi özet geçip kısaca anlattım, takıldığın yer olursa detaya inebilirim.

Seçkin madenci.
Discord
1) Server properties dosyasından word limitini yükselt, varsayılan değer zaten maximum değer olmadı dosyayı sil kendisi resetlesin. -1 veya 0 yapmayı deneme 1 bloğa limitliyor kapatmak yerine.
2) StackMob adlı eklenti bu işi yapıyor.
3) Skriptlerle alakalı olabilir, kontrol et.
4) Kullandığın grup / yetki eklentisinden kapatabilirsin.
5) Askyblock kullanıyor isen configden schematic ayarlayacaksın.
6) Askyblock kullanıyor isen configde olmalı, mobların ismini aratıp değiştir.
7) Jaile attıktan sonra mute de atarsan yazı da yazamaz.
8) Shift + sol click ile kırabiliyorsun diye biliyorum. Sonra bir komut ile tekrar alıp koyabiliyorsun ama komut aklımda değil. Spigot veya bukkit sayfasındaki wikilerden bakarak öğrenebilirsin.

Her şeyi özet geçip kısaca anlattım, takıldığın yer olursa detaya inebilirim.
Teşekkür ederim serverim kapandı zaten alıntı plugin paketleri ile bir yol olmaz kendimiz bir pl paketi oluşturucağız yardımınız için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...