minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Blok Studios

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Baslksz-1.png

Blok Studios Amacı Nedir?
Bu platformun amacı İnsanlara Tasarım Öğretmek Ücertsiz tasarım yapılıp paylaşılacak. (Logo, Konu Tasarımı). Ayrıca yaptığınız tasarımları bize satabilirsiniz. Böylelikle emek verdiğiniz tasarımlardan gelir elde edebileceksiniz.

Platforma Katılmak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?
Discord Adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz: Lynch#3857 , Saint Draven#3361 , ≽susynx#7153

Peki Tam olarak ne zaman tasarımcı olabilirim

Bu süre size göre değişir ama temel öğeleri 3-7 gün Tam olarakda 3-7 hafta içinde öğrenebileceksiniz.

Tüm Tasarımları Satın Alacakmısınız?
Elimizden geldikçe evet, güzel bulanan logo ve tasarımlarınızı satın alıcaz, alamadıklarımız veya aldıklarımız olsa bile sizlere satiş yapmanız için yardımcı olacağız.

Discord Sunucumuz ; İletişim adreslerimizden bize ulaşarak Sunucu daveti alabilirsiniz.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Güzel bir topluluğa benziyor, başarılar dilerim <3

Her Aşk Bir Gün Biter
Discord
Woxyew#8725
Baslksz-1.png

Blok Studios Amacı Nedir?
Bu platformun amacı İnsanlara Tasarım Öğretmek Ücertsiz tasarım yapılıp paylaşılacak. (Logo, Konu Tasarımı). Ayrıca yaptığınız tasarımları bize satabilirsiniz. Böylelikle emek verdiğiniz tasarımlardan gelir elde edebileceksiniz.

Platforma Katılmak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?
Discord Adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz: Lynch#3857 , Saint Draven#3361 , ≽susynx#7153

Peki Tam olarak ne zaman tasarımcı olabilirim

Bu süre size göre değişir ama temel öğeleri 3-7 gün Tam olarakda 3-7 hafta içinde öğrenebileceksiniz.

Tüm Tasarımları Satın Alacakmısınız?
Elimizden geldikçe evet, güzel bulanan logo ve tasarımlarınızı satın alıcaz, alamadıklarımız veya aldıklarımız olsa bile sizlere satiş yapmanız için yardımcı olacağız.

Discord Sunucumuz ; İletişim adreslerimizden bize ulaşarak Sunucu daveti alabilirsiniz.
güzel bir düşünceymiş hem böylelikle tasarım yapmaya istekli insanlar dahada çok meraklanıyor

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Benimde içinde bulundum güzel olduna inandım bir platform,
Hepinizi aramızda görmek isteriz!
Not; katılmak için bana discord'dan ulaşabilirsiniz ≽susynx#7153 veya diğer arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz. Lynch#3857 , Saint Draven#3361

İskeletor.
Discord
güzel topluluk

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord