Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım [BOT] ve [CRASH] saldırılarına son! [2LS] AntiBot + [2LS] ExploitFixer + FlameCord

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Arkadaşlar merhaba,
Forumda yeni ama içinizden biriyim! :) kendimi tanıtmam başka konuya kalsın hemen esas konuya geçelim.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi son zamanlarda Minecraft sunucularına türlü BOT ve CRASH saldırıları gerçekleşiyor, bu saldırıların, başlıkta gördüğünüz eklentiler sayesinde devri kapandı!

KURULUM
1-) Saldırıları tamamen engellemek, korumalarınızın stabil çalışması için sunucunuz bir BungeeCord kurun.

2-) Kurduğunuz BungeeCord sunucunuzun klasöründeki başlatma jarını silip, vereceğim linkteki FlameCordu indirip BungeeCord sunucunuzun klasörüne atıp ismini, "BungeeCord" olarak değiştirin.

(Eveet artık BungeeCord sunucunuzu kurduğunuza göre gelelim şu bot saldırılarını engellemeye!)

3-) BungeeCord sunucunuzun klasörünün içindeki "plugins" bölümüne [2LS] Antibot adlı eklentiyi atın.

(Bot saldırılarınıda engellediğimize göre şu CRASH saldırılarınıda engelliyelim)

4-) Bu sefer üm sunucularınızın klasöründeki "Plugins" kısmına [2LS] ExploitFixer adlı eklentiyi atıp sunucularımızı yeniden başlatın ve saldırısız şekilde sunucunuzu yönetin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabii birde DDOS Saldırıları var :) Arkadaşlar DDOS saldırılarını yalnızca makine sahipleri engelliyebilir. Bu saldırıları engellemek her yiğidin harcı değil; eğer Minecraft sunucusu açacaksanız mutlaka bakın altını çiziyorum MUTLAKA firmasıyla görüşüp sunucunuzu açın, Türkiyede ben başka bi sağlam Firma görmedim. -KAÇIŞ PLANI- filmini biliyor musunuz ?
(Abii adamlar Kaçış Planı filmindeki Sylvester abimiz gibi her türlü soruna binbir çözüm üretiyorlar :) )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konumuzun sonuna geldik bu benim ilk konumdu umarım bir kaç kişiden dua alabilmişimdir.
Başka bir konuda görüşmek üzere, Selametle :çay:

Discord:
FurkanBoğar#8286
İnstagram: @GiantFurkii

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
başarılır bir konu tebrik ederim aramıza hoşgeldin :cool:

Sefa GÖKDEMİR
En iyi cevaplar
1
Discord
sefagk
Ellerine sağlık yararlı bir konu, foruma hoş geldin. :çay:

#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Tabii birde DDOS Saldırıları var :) Arkadaşlar DDOS saldırılarını yalnızca makine sahipleri engelliyebilir. Bu saldırıları engellemek her yiğidin harcı değil; eğer Minecraft sunucusu açacaksanız mutlaka bakın altını çiziyorum MUTLAKA firmasıyla görüşüp sunucunuzu açın, Türkiyede ben başka bi sağlam Firma görmedim. -KAÇIŞ PLANI- filmini biliyor musunuz ?
(Abii adamlar Kaçış Planı filmindeki Sylvester abimiz gibi her türlü soruna binbir çözüm üretiyorlar :) )
Şu konu üzerine biraz konuşalım evet batihost her konuya bir çözüm buluyor ama makinaların korumalı olduğunu
pek söyleyemem ANTIDDOS paketi var ama oda birazcık tuzlu geliyor ve ram az 5 senedir batihost müşterisiyim
ilk müşteri olduğum zamanlarda panellerde donma kasma bulunmuyordu ta ki günümüze gelene kadar
bu tip sorunlar çözülüp ufacıkta olsa tüm makinalara bir koruma verilse bu lamerlerin yaptığı saldırıların önüne bir
nevzede olsa geçebileceğini düşünüyorum

(Eveet artık BungeeCord sunucunuzu kurduğunuza göre gelelim şu bot saldırılarını engellemeye!)

3-) BungeeCord sunucunuzun klasörünün içindeki "plugins" bölümüne [2LS] Antibot adlı eklentiyi atın.

Gelelim bot konusuna eklentiyi kullanacaklar için test edip
ekran görünütüleri paylaşsaydın konuya ekstra bir güzellik katabilirdi
insanların kafasında şu soru? acaba engelliyormu konuyu güncelleyip
görüntüler paylaşırsan çok daha iyi olabilir.

Yararlı bir konu başarılar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ragbeen#4339
GÜZEL KONU, Ellerine Sağlık