BrothersNW Sunucusunun dandikliği!

MinecraftTR 3,181 Konusu 18,262 Mesajı ve 5,502 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Beawen

Yeni Üye
Konu Sahibi
16 Ağustos 2019
132
26
31
İzmir
EXP
713.26
2020'de açılan klasik ve dandik bir sunucu daha..
Arkadaşlar geçen gün açtığım konunun arkasında duruyorum hala bu tür sunucular etrafta türedikçe hiç bir zaman Minecraft Türkiye Server mantığı gelişmeyecek!

Arkadaşların kullandığı spawn, plugin paketi, haritalar her şeyi alıntı tamam alıntı yaptınız eyvallah bari prefixleri değiştirin her prefixin rengi ve yazılışı farklı.. kendileri ekledikleri max 3 plugin vardır ve açıkları kapadıklarını sanıyorlar ama hiç beklemeyeceğiniz açıklar var sunucularında.

DandiksNW sunucusunda 5 dakikadır bulunuyorum ve anında 3 adet açık keşfettim mesela /warp arena'ya gittim arenaya girmek için sağ tıkla diyordu ama tıkladığımda bir şey olmuyordu..

Ağzımdan bir tane bile argo kelime kaçırmadan sunucuyu eleştirdim ve gerçekleri söyledim ama malesef max 12 yaşında olan rehber arkadaşımız beni 9999999999999 dakika mutelemeye çalıştı :d.

ayrıdan kendisi ''lan'' gibi argo kelimelerde kullanarak sunucudan daha fazla soğuttu..

Bu kadar fazla açığa sahip olan bir sunucuda şaşırmadığımız gibi kimse yok gün içerisinde max 10 aktifliğe çıkıyorlar ama yaptıkları başka sunucularda reklam yapmak :d

KISACASI ŞÖYLE SÖYLEYEYİM BU TÜR DANDİK SUNUCULAR ETRAFTA DOLAŞTIKÇA HER ZAMAN SERVER MANTIĞINDAN GERİ KALACAĞIZ!

Ekli dosyalar

• İlginç
  • Beğen
Tepkiler: Hellion ve UmutTR

Hellion

Yeni Üye
10 Mayıs 2020
46
10
6
EXP
930.73
Discord
Koray#3585
Her sunucuda bug olabilir,önemli olan o bugları bulup düzeltmektir bence burada sunucuda bug var diye konu açacağınıza üst düzey yetkililerle konuşup bugları düzeltmesini istemeliydiniz.Umarım bugları söylemişsinizdir.

Onun haricine diğer dediklerinizde haklısınız önüne gelen sunucu açıyor ve emek vermiyorlar hepside birbirine benzeyip konu başlıklarına "BİZ EN İYİSİYİZ" yazıyorlar ben de buna tilt oluyorum :)

İyi Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Beawen ve UmutTR

UmutTR

Yeni Üye
27 Ekim 2019
640
219
31
İzmir
batihost.com
EXP
3393.39
Discord
UMUT#0026
Her sunucuda bug olabilir,önemli olan o bugları bulup düzeltmektir bence burada sunucuda bug var diye konu açacağınıza üst düzey yetkililerle konuşup bugları düzeltmesini istemeliydiniz.Umarım bugları söylemişsinizdir.

Onun haricine diğer dediklerinizde haklısınız önüne gelen sunucu açıyor ve emek vermiyorlar hepside birbirine benzeyip konu başlıklarına "BİZ EN İYİSİYİZ" yazıyorlar ben de buna tilt oluyorum :)

İyi Forumlar.
İyi ve kaliteli olan sunucular zaten tutuluyor ve EN İYİSİ onlar oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: Beawen

Beawen

Yeni Üye
Konu Sahibi
16 Ağustos 2019
132
26
31
İzmir
EXP
713.26

İyi Forumlar.
minecrafttr discordunda @UmutTR şahit oldu zaten o konuşmaların üstünde ekstra arkaşa açıkları ifade etmeye çalıştıkça kendisi bana hakaret edip sohbeti kirletiyordu en son bütün herkese küfür etti onu hep uyardım dedim üst yetkililerinde en azından sunucu sahibinin discordunu etiketle onla konuşayım ama arkadaş; ''yok l*n ben burdayım bana söyle'' gibi şeylerde bulundu yani kısacası

cahile bir şey anlatmaya çalışırken kendini öldüren insanlar var ben bu konuyu onunla uzatmamak için buraya açtım konuyu sahibide elbet görecektir bu başlığı:) sağ ol düşüncen için sanada iyi forumlar ve sanada umut

• Beğen
Tepkiler: UmutTR

Sefa_gkdmr

"Sen gülersin ben yanarım"
30 Temmuz 2018
158
54
1,176
Ödüller
2
17
Kayseri, Develi
BrothersNW.net
EXP
1168.35
Discord
Sefa Gökdemir#5880
2020'de açılan klasik ve dandik bir sunucu daha..
Arkadaşlar geçen gün açtığım konunun arkasında duruyorum hala bu tür sunucular etrafta türedikçe hiç bir zaman Minecraft Türkiye Server mantığı gelişmeyecek!

Arkadaşların kullandığı spawn, plugin paketi, haritalar her şeyi alıntı tamam alıntı yaptınız eyvallah bari prefixleri değiştirin her prefixin rengi ve yazılışı farklı.. kendileri ekledikleri max 3 plugin vardır ve açıkları kapadıklarını sanıyorlar ama hiç beklemeyeceğiniz açıklar var sunucularında.

DandiksNW sunucusunda 5 dakikadır bulunuyorum ve anında 3 adet açık keşfettim mesela /warp arena'ya gittim arenaya girmek için sağ tıkla diyordu ama tıkladığımda bir şey olmuyordu..

Ağzımdan bir tane bile argo kelime kaçırmadan sunucuyu eleştirdim ve gerçekleri söyledim ama malesef max 12 yaşında olan rehber arkadaşımız beni 9999999999999 dakika mutelemeye çalıştı :d.

ayrıdan kendisi ''lan'' gibi argo kelimelerde kullanarak sunucudan daha fazla soğuttu..

Bu kadar fazla açığa sahip olan bir sunucuda şaşırmadığımız gibi kimse yok gün içerisinde max 10 aktifliğe çıkıyorlar ama yaptıkları başka sunucularda reklam yapmak :d

KISACASI ŞÖYLE SÖYLEYEYİM BU TÜR DANDİK SUNUCULAR ETRAFTA DOLAŞTIKÇA HER ZAMAN SERVER MANTIĞINDAN GERİ KALACAĞIZ!
Sunucu sahibi benim arenaya giriş olayını biliyorum ve kendim kaldırdım arena haritamız alıntı olduğu için yeni arenamız yapılana kadar gelişsinler diye. Spawn haritamız alıntı değil bir mimar arkadaşımdan satın aldım dediğiniz rehberide discorddan iletişime feçerek belirtirseniz gereğini yaparız, prefixlerin yazılışına takılmışsınız ben nilerek farklı renkler verdim daha çok goşuma gitti ve güzel olduğunu düşünüyorum sırf her prefix farklı diye paketin alıntı olduğunu öne süremezsiniz ve bende tamamen ben yaptım diyemem satın aldığım paketten birkaç plugin ekledim ve discord üzerinden bug dediğiniz şeyleri yazarsanız sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar hayırlı ramazanlar.

• Beğen
Tepkiler: UmutTR

Beawen

Yeni Üye
Konu Sahibi
16 Ağustos 2019
132
26
31
İzmir
EXP
713.26
Sunucu sahibi benim arenaya giriş olayını biliyorum ve kendim kaldırdım arena haritamız alıntı olduğu için yeni arenamız yapılana kadar gelişsinler diye. Spawn haritamız alıntı değil bir mimar arkadaşımdan satın aldım dediğiniz rehberide discorddan iletişime feçerek belirtirseniz gereğini yaparız, prefixlerin yazılışına takılmışsınız ben nilerek farklı renkler verdim daha çok goşuma gitti ve güzel olduğunu düşünüyorum sırf her prefix farklı diye paketin alıntı olduğunu öne süremezsiniz ve bende tamamen ben yaptım diyemem satın aldığım paketten birkaç plugin ekledim ve discord üzerinden bug dediğiniz şeyleri yazarsanız sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar hayırlı ramazanlar.
öncelikle şöyle demek istiyorum sivaslim58 midir nedir o tür çakma, terbiyesiz ve seviyesiz yetkilileri kadronuzdan kaldırarak büyük bir adım atabilirsiniz mesela :D ekstra olarakta büyük sunucularda isim vermeyeyim şimdi chatte sunucunuzun reklamının yapıldığını gördüm 2-3 sefer buna ne demeli? ekstra olarakta spawnınız alıntı dostum ya satın aldığınız kişi sizi kazıklamış ya da yalan söylüyorsunuz aynısını gördüğüme eminim ileride ortaya çıkar zaten max 2-3 ay sonra çökecek bir sunucusunuz ekstra olarakta o rehber arkadaş bana ve diğer forum üyelerine hakaret etti eğer herkesten düzgün bir şekilde özür dilemezse açıkları belirtmeyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Sefa_gkdmr

Beawen

Yeni Üye
Konu Sahibi
16 Ağustos 2019
132
26
31
İzmir
EXP
713.26
sana karşı yapılan muameleyi pek doğru bulduğumu söylemem ama bir konu açılacak bir durum değil sanki çünkü piyasada böyle çok fazla sunucu var.
2019 yılında çok fazla bu tarz konu açtım ve cidden iyi oldu konularım sabitlendi ve server arıyan oyuncular bu tür sunucular hakkında açılan konuları görünce oynanmayı hak edecek sunuculara gidiyorlar bence bu yöntem güzel bir yöntem bu sayede çürük yumurtaları ayıklayabiliyoruz ne kadar tamamı olmasada

Beawen

Yeni Üye
Konu Sahibi
16 Ağustos 2019
132
26
31
İzmir
EXP
713.26
keşke sabitlenmişler kaldırılmasaydı :( gülerdik burda arkadaşlarla eski sunuculara bakıp :D neyse iyi akşamlar herkese

Sefa_gkdmr

"Sen gülersin ben yanarım"
30 Temmuz 2018
158
54
1,176
Ödüller
2
17
Kayseri, Develi
BrothersNW.net
EXP
1168.35
Discord
Sefa Gökdemir#5880
öncelikle şöyle demek istiyorum sivaslim58 midir nedir o tür çakma, terbiyesiz ve seviyesiz yetkilileri kadronuzdan kaldırarak büyük bir adım atabilirsiniz mesela :D ekstra olarakta büyük sunucularda isim vermeyeyim şimdi chatte sunucunuzun reklamının yapıldığını gördüm 2-3 sefer buna ne demeli? ekstra olarakta spawnınız alıntı dostum ya satın aldığınız kişi sizi kazıklamış ya da yalan söylüyorsunuz aynısını gördüğüme eminim ileride ortaya çıkar zaten max 2-3 ay sonra çökecek bir sunucusunuz ekstra olarakta o rehber arkadaş bana ve diğer forum üyelerine hakaret etti eğer herkesten düzgün bir şekilde özür dilemezse açıkları belirtmeyeceğim
Kendisi görevinden alındı, spawn haritamızın aynısını görürseniz belirtebilirsiniz şu reklam konusundada reklam için ben forumları kullanıyorum sunucularda reklam yapan kim bilmiyorum yetkililerimiz asla böyle reklam yapmazlar yapanlarda görevinden bile alınır büyük ihtimal bizi seven birkaç oyuncu arkadaşımız yapmıştır reklamı 2-3 ay sonra çökeceğimize gelirsek bizim sunucuyu kapatma gibi bi düşüncemiz yok daha yeni başladık. Eski rehber arkasaşımızın size ve forum üyelerine ettiği hakaretler için de herkesten özür dilerim iyi günler iyi forumlar şimdiden güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile.

- birde spawn haritamızı bulursanız paylaşabilirsiniz istediğiniz gibi tüm mecralarda biz yeni spawn için startı çoktan verdik.