Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

BrothersNW Sunucusunun dandikliği!

Seçkin madenci.
Discord
2020'de açılan klasik ve dandik bir sunucu daha..
Arkadaşlar geçen gün açtığım konunun arkasında duruyorum hala bu tür sunucular etrafta türedikçe hiç bir zaman Minecraft Türkiye Server mantığı gelişmeyecek!

Arkadaşların kullandığı spawn, plugin paketi, haritalar her şeyi alıntı tamam alıntı yaptınız eyvallah bari prefixleri değiştirin her prefixin rengi ve yazılışı farklı.. kendileri ekledikleri max 3 plugin vardır ve açıkları kapadıklarını sanıyorlar ama hiç beklemeyeceğiniz açıklar var sunucularında.

DandiksNW sunucusunda 5 dakikadır bulunuyorum ve anında 3 adet açık keşfettim mesela /warp arena'ya gittim arenaya girmek için sağ tıkla diyordu ama tıkladığımda bir şey olmuyordu..

Ağzımdan bir tane bile argo kelime kaçırmadan sunucuyu eleştirdim ve gerçekleri söyledim ama malesef max 12 yaşında olan rehber arkadaşımız beni 9999999999999 dakika mutelemeye çalıştı :d.

ayrıdan kendisi ''lan'' gibi argo kelimelerde kullanarak sunucudan daha fazla soğuttu..

Bu kadar fazla açığa sahip olan bir sunucuda şaşırmadığımız gibi kimse yok gün içerisinde max 10 aktifliğe çıkıyorlar ama yaptıkları başka sunucularda reklam yapmak :d

KISACASI ŞÖYLE SÖYLEYEYİM BU TÜR DANDİK SUNUCULAR ETRAFTA DOLAŞTIKÇA HER ZAMAN SERVER MANTIĞINDAN GERİ KALACAĞIZ!

Ekli dosyalar

• 2020-05-21_10.12.06.png
    2020-05-21_10.12.06.png
    916.5 KB · Görüntüleme: 34
Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Katılıyorum çok haklı konuşuyorsunuz.

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Her sunucuda bug olabilir,önemli olan o bugları bulup düzeltmektir bence burada sunucuda bug var diye konu açacağınıza üst düzey yetkililerle konuşup bugları düzeltmesini istemeliydiniz.Umarım bugları söylemişsinizdir.

Onun haricine diğer dediklerinizde haklısınız önüne gelen sunucu açıyor ve emek vermiyorlar hepside birbirine benzeyip konu başlıklarına "BİZ EN İYİSİYİZ" yazıyorlar ben de buna tilt oluyorum :)

İyi Forumlar.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Her sunucuda bug olabilir,önemli olan o bugları bulup düzeltmektir bence burada sunucuda bug var diye konu açacağınıza üst düzey yetkililerle konuşup bugları düzeltmesini istemeliydiniz.Umarım bugları söylemişsinizdir.

Onun haricine diğer dediklerinizde haklısınız önüne gelen sunucu açıyor ve emek vermiyorlar hepside birbirine benzeyip konu başlıklarına "BİZ EN İYİSİYİZ" yazıyorlar ben de buna tilt oluyorum :)

İyi Forumlar.
İyi ve kaliteli olan sunucular zaten tutuluyor ve EN İYİSİ onlar oluyor :)

Seçkin madenci.
Discord

İyi Forumlar.
minecrafttr discordunda @UmutTR şahit oldu zaten o konuşmaların üstünde ekstra arkaşa açıkları ifade etmeye çalıştıkça kendisi bana hakaret edip sohbeti kirletiyordu en son bütün herkese küfür etti onu hep uyardım dedim üst yetkililerinde en azından sunucu sahibinin discordunu etiketle onla konuşayım ama arkadaş; ''yok l*n ben burdayım bana söyle'' gibi şeylerde bulundu yani kısacası

cahile bir şey anlatmaya çalışırken kendini öldüren insanlar var ben bu konuyu onunla uzatmamak için buraya açtım konuyu sahibide elbet görecektir bu başlığı:) sağ ol düşüncen için sanada iyi forumlar ve sanada umut

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
sana karşı yapılan muameleyi pek doğru bulduğumu söylemem ama bir konu açılacak bir durum değil sanki çünkü piyasada böyle çok fazla sunucu var.

Sefa GÖKDEMİR
En iyi cevaplar
1
Discord
sefagk
2020'de açılan klasik ve dandik bir sunucu daha..
Arkadaşlar geçen gün açtığım konunun arkasında duruyorum hala bu tür sunucular etrafta türedikçe hiç bir zaman Minecraft Türkiye Server mantığı gelişmeyecek!

Arkadaşların kullandığı spawn, plugin paketi, haritalar her şeyi alıntı tamam alıntı yaptınız eyvallah bari prefixleri değiştirin her prefixin rengi ve yazılışı farklı.. kendileri ekledikleri max 3 plugin vardır ve açıkları kapadıklarını sanıyorlar ama hiç beklemeyeceğiniz açıklar var sunucularında.

DandiksNW sunucusunda 5 dakikadır bulunuyorum ve anında 3 adet açık keşfettim mesela /warp arena'ya gittim arenaya girmek için sağ tıkla diyordu ama tıkladığımda bir şey olmuyordu..

Ağzımdan bir tane bile argo kelime kaçırmadan sunucuyu eleştirdim ve gerçekleri söyledim ama malesef max 12 yaşında olan rehber arkadaşımız beni 9999999999999 dakika mutelemeye çalıştı :d.

ayrıdan kendisi ''lan'' gibi argo kelimelerde kullanarak sunucudan daha fazla soğuttu..

Bu kadar fazla açığa sahip olan bir sunucuda şaşırmadığımız gibi kimse yok gün içerisinde max 10 aktifliğe çıkıyorlar ama yaptıkları başka sunucularda reklam yapmak :d

KISACASI ŞÖYLE SÖYLEYEYİM BU TÜR DANDİK SUNUCULAR ETRAFTA DOLAŞTIKÇA HER ZAMAN SERVER MANTIĞINDAN GERİ KALACAĞIZ!

Sunucu sahibi benim arenaya giriş olayını biliyorum ve kendim kaldırdım arena haritamız alıntı olduğu için yeni arenamız yapılana kadar gelişsinler diye. Spawn haritamız alıntı değil bir mimar arkadaşımdan satın aldım dediğiniz rehberide discorddan iletişime feçerek belirtirseniz gereğini yaparız, prefixlerin yazılışına takılmışsınız ben nilerek farklı renkler verdim daha çok goşuma gitti ve güzel olduğunu düşünüyorum sırf her prefix farklı diye paketin alıntı olduğunu öne süremezsiniz ve bende tamamen ben yaptım diyemem satın aldığım paketten birkaç plugin ekledim ve discord üzerinden bug dediğiniz şeyleri yazarsanız sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar hayırlı ramazanlar.

Elmas madencisi.
Discord
spajki#5720
Sunucu eleştirmek bence güzel bir şey mute atmaları aşırı saçma. Şahsen bir sunucu eleştiriler ile gelişir.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
dandiksnw ne lan asdflkasdfaksrşfaf