minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Bungeecord

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
HZ BeLa#0990
Arkadaşlar Tekrardan Merhaba bungeecord hakkında yardım isteyeceğim ben şimdi sunucuları vs kurdum ancak hepsine ayrı pl koyuyorum mesela lobide adminim Skyblocka girdiğimde kurucu oluyorum benim istediğim lobide adminken skyblockta da admin olmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİM :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konuyu anlayamadım daha açık anlatırmısınız

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Bahsettiğiniz şeyi LuckPerms eklentisi ile halledebilirsiniz eğer tüm sunucularda admin olarak gözükmek istiyorsan LuckPerms ekletisini mysql bağlantısı yapmanız gerekiyor bununla ilgili video var attığım videoyu izleyip yapabilirsiniz ancak video yabancı dil (yani ingilizce) ek olarak luckperms eklentisini tüm sunuculara yüklemen gerekiyor (çakma lobiye yüklemene gerek yok)

Plugin:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Şunu belirtmemde fayda var farklı türde mysql kurma şekilleri var bu videoda mysql kuran adam web host üzerinden kuruyor ve çok basit bir şekilde bağlıyabiliyor ancak uzak masaüstünde mysql kurmak biraz daha farklı eğer uzak masaüstüne mysql kurmayı bilmiyorsan attığım makaleyi inceleyebilirsiniz anlamadığınız bir yer olursa batıhost yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.