Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Çekiliş Skript | v1.3 | - Menü Eklendi |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Selam Dostlarım, Ben Eren. Çekiliş Skriptimin v1.3 Versiyonunu Çıkarttım. Menü Ekledim, 3 Adet Ayrı Çekiliş Türü Ekledim. Ve: Kod, Tasarım Açısından Geliştirildi. Yardım Eden: CooLBeY ve Mrtol'a Teşekkür Ederim.

#Görüntüler;

Screenshot_1.png #Ana Menü

Screenshot_2.png #Bilerek Bunu Koydum 3 Adet Sistem Varİnceleyebilirsiniz

Screenshot_3.png # Bir Bilgi Kağıdı...

Screenshot_4.png # Bilerek Doblue Eventi Yaptım. Geri Sayımlar Aynı. Sadece Değişik İsimler O
Kadar.

Screenshot_5.png #Çekilişi Kazanan Kişi Belirleniyor.

Screenshot_6.png #Verilen İtem

Screenshot_7.png # Gelen Para

Görüntüler Bu Kadar. Kodu Kullanıp Kullanmamak Size Kalmış. Son Versiyondur, Hata Varsa Bildirin. Fixleyip Atayım. İyi Geceler

#KOD
Kod:
command /çekilişyap:
    trigger:
        if player has permission "cekilis.yap":
            open virtual chest with size 3 named "&5Çekiliş Menüsü" to player 
            make gui slot 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, and 26 of player with Black_Stained_Glass_Pane named ""
            make gui slot 17 of player with Paper named "&3&lBilgi" with lore "&7Çekilişi Günde &8[&a1&8] &7Kez Yapın Ve Canınız Hangi Çekilişi Yapmak||&7İstiyorsa O Çekilişi Başlatın."
            make gui slot 11 of player with Sunflower named "&2&lPara Çekilişi" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &8[&a10&8] &7Saniye Geriye Sayıp||&7Çekilişte Çıkan Oyuncunun Hesabına||&8[&a$200000&8] &7TL Yatırırım !" to run:
                close player's inventory
                set {_oyuncu} to random players out of players
                set {_liste::*} to "➓", "➒", "➑", "➐", "➏", "➎", "➍", "➌", "➋" and "➊"
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds 
                    send "&a&l» &ePara Çekilişi Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !" to players 
                send "&a&l» &ePara Çekilişini Kazanan &8[&a&n%{_oyuncu}%&8] &eHayırlı Olsun :)" to players
                wait 3 seconds
                add 200000 to {_oyuncu}'s balance 
            make gui slot 13 of player with Sunflower named "&6&lEnvanter Çekilişi" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &8[&a10&8] &7Saniye Geriye Sayıp||&7Çekilişte Çıkan Oyuncunun Envanterine||&8[&a64&8] &7Tane &8[&aZümrüt Blok&8, &bElmas Blok&8, &eAltın Blok&8 &cVe &fDemir Blok&8] &7Gönderirim !" to run:
                close player's inventory 
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds
                    send "&a&l» &eEnvanter Çekilişi Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !" to players
                send "&a&l» &eEnvanter Çekilişini Kazanan &8[&a&n%{_oyuncu}%&8] &eHayırlı Olsun :)" to players
                wait 3 seconds
                give 64 Emerald_Block, 64 Diamond_Block, 64 Gold_Block and 64 Iron_Block to {_oyuncu}
            make gui slot 15 of player with Sunflower named "&9&lDouble Çekiliş" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &8[&a10&8] &7Saniye Geriye Sayıp||&7Çekilişte Çıkan Oyuncunun Envanterine||&8[&a$200000&8] &cVe &8[&aZümrüt Blok&8, &bElmas Blok&8, &eAltın Blok &cVe &fDemir Blok&8] &7Dağıtırım&8/&7Gönderirim" to run:
                close player's inventory 
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds
                    send "&a&l» &eDouble Çekiliş Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !" to players
                send "&a&l» &eDouble Çekilişini Kazanan &8[&a&n%{_oyuncu}%&8] &eHayırlı Olsun :)" to players
                wait 3 seconds 
                add 200000 to {_oyuncu}'s balance 
                give 64 Emerald_Block, 64 Diamond_Block, 64 Gold_Block and 64 Iron_Block to {_oyuncu}
        else:
            send "&a&l» &8[&eBu Komutu Kullanmak İçin Yetkin Yok !&8]"

#Gereken Addon; Skellet, Tuske, skQuery, SkRayFall (skRayFall Ve skQuery, Gereklimi Bilmiyorum Ama Çalışmazsa İndirin )

İyi Kullanımlar.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Akif B. | 19#5635
Ellerine Saglık Güzel Bi Skript
Tasarımıda güzel olmuş Devamını bekleriz

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
SlenderShout#4830
Eline, emeğine sağlık güzel sistem olmuş. Farklı çekiliş eventleri birleştirip gui li bir sistem yaparsan tadından yenmez

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eline, emeğine sağlık güzel sistem olmuş. Farklı çekiliş eventleri birleştirip gui li bir sistem yaparsan tadından yenmez
Aklımı okudun :), gui ile uğraşacağım ve bir kaç tane daha tür ekleyeceğim :), Değerli yorumun için teşekkür ederim Murat abi

|GumballNW|

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
SlenderShout#4830
V1.3 ile bambaşka bir hava katmışsın. Sistemler güzel Başarılarının devamını bekliyorum. ☺️

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Survival içinde yap, bu faction olmuş :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
<3 Linux
Discord
7485#7485
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...