Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Central Network - 3 Yıllık Tecrübe | Emek Survival, Emek Skyblock, Faction, Bedwars | Kalitenin Gerçek Adresi | Sende Aramıza Katıl

Sunucu IP Adresi
centralnetwork.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8.X-1.12
Sunucu Slotu ∞
1000
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
asdasdasdsa.png

İP Adresimiz:
centralnetwork.batihost.net
VEYA
193.111.77.166
Sunucumuz İçin Desteklenen Minecraft Sürümü:

1.8 Veya 1.8.8

asdasdasdas.png

Central Network 2016-2017 Senesi Arasında 2 Arkadaş Tarafından Kurulmaya Çalışılmış Fakat Skript vb. Bilgileri Olmadığı İçin O Zamanlar Önemli Yerlere Adım Atamamışlardır Şimdi Daha Fazla Bilgi Sahibi Olup Sunucularını Geliştirip Tekrar Açma Kararı Aldılar Ve Artık Daha Kalabalık Bir Ekip İle Çalıştılar Ve 1 Haftanın Sonucunda Sunucu'nun Eksiklerini Vb. Şeyleri Kapatıp Açmaya Karar Verdiler.

asdasdasdasdasads.png

Sunucumuzda Bulunan Serverlar:

Emek SKYBLOCK (AKTİF)
FACTION (AKTİF)
Emek SURVIVAL (AKTİF)

Yakında Açılması Beklenen Serverlar:

Skywars
Creative Mode
Egg Wars
Hunger Games
Bedwars

(Sunucu ile ilgili skriptler vb. özellikler tamam mapleri kendimiz hazırladığımız için biraz uzun sürecek)

Sunucumuz HAKKINDA Özellikler:
Lobide Biriktirdiğiniz Coinler İle VIP Alma Şansı
Lobide Eğlence Sistemi
Kredi Sistemi İle Faction'da Para Alma
Skyblock'ta Para Kutusu Sistemi
Skyblock'ta Piyango Sistemi
Skyblock,Faction,Survival Sunucularında Rutbe Sistemi İle Para Vermeden VIP İtemlerine Erişim Şansı
Survival'da /Level Sistemi
Survival'da Gunluk Kasa Sistemi

discordddd.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

suuncugörsel2.png

Lobi

2020-05-25_01.29.15-min.png

Survival

2020-05-25_01.34.17-min.png

Survival Hapishane

2020-05-25_01.35.00-min.png

Skyblock

2020-05-25_01.28.16-min.png

Faction

2020-05-25_02.15.57-min.png

Lapis

2020-05-25_02.17.48.png

Hammadde

2020-05-25_02.18.15-min.png

CentralVIP Hammadde

2020-05-25_02.18.34-min.png

Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Konu tasarımları çok geliştirilmeli.
Hakkımızda kısmını neden 1. kişi olarak yazmadınız anlamadım.Sankili Hikaye başlamadan önce ön bilgi veriyormuş gibi :)
Mapleri kendinizin yaptığını düşünmüyorum örneğin faction spawnında ormana çıkılıcakmış gibi bir görüntü var oradan ormana çıkamayacaksak neden öyle bir yer var? mapi kendiniz yapsanız orayı eklemezdiniz çünkü hiçbir işlevi yok. VIPHammadde,Hammadde,Lapis,Market,Boss gibi mapleri gördükten sonra diyecek pek bir şey kalmadı.Faction için bunlar çok önemli mapler ve bunlar olmadan sunucuyu açarsanız kesinlikle online alamazsınız.Zaten mapi olan tek yerler Spawnlar.Spawn harici hiçbir map e uğraşılmamış,Uğraşılmamışı geçtim renk uyumları bile iğrenç.
Komik olan kısmı da şu bütün her yere Authme kurmuşsunuz Faction + Lobiye kayıt oldum Emek Skyblock a kayıt olamadım.Maximum hesap sanırına ulaştınız dedi.
Faction da Hiçbir değişiklik yok klasik faction.Maplerde çok kötü oynamaya kesinlikle değmez.
Sunucuya her girdiğimde Profiliniz kaydedildi diyor kaç kere profilim kaydedilmesi lazım?Oraya Bot musunuz diye test ettik tarzı bir şey yazmalısınız.
Hile koruması olarak AAC kullanıyorsunuz.Kullandığınız version 1.9.10 :=)
Sunucuda Otosat yok Lapisi nasıl satacağımı bile bilmiyorum :)
Büyü yeri yapmışsınız büyü masası açılmıyor
Sunucunuzda sadece 2 adet kasa bulunuyor ?)
İP nizi değiştirmelisiniz
Kullandığınız makinenin özelliklerini öğrenmek isterim.

Bunlar sadece eklemeniz ve geliştirmeniz gereken şeylerden bazıları. Bir hikayeye başlar gibi başlamışsınız ama bu hikaye kısa olacağa benziyor.Bunlara rağmen başlığa Kalitenin adresi yazmanızda komiğime gitti.En azından tecrübeniz 4 yıllık olacak.3 Yılda kendinizi geliştirmemişsiniz belki bu 1 yılda kendinizi biraz olsun geliştirirsiniz.İyi Forumlar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımları çok geliştirilmeli.
Hakkımızda kısmını neden 1. kişi olarak yazmadınız anlamadım.Sankili Hikaye başlamadan önce ön bilgi veriyormuş gibi :)
Mapleri kendinizin yaptığını düşünmüyorum örneğin faction spawnında ormana çıkılıcakmış gibi bir görüntü var oradan ormana çıkamayacaksak neden öyle bir yer var? mapi kendiniz yapsanız orayı eklemezdiniz çünkü hiçbir işlevi yok. VIPHammadde,Hammadde,Lapis,Market,Boss gibi mapleri gördükten sonra diyecek pek bir şey kalmadı.Faction için bunlar çok önemli mapler ve bunlar olmadan sunucuyu açarsanız kesinlikle online alamazsınız.Zaten mapi olan tek yerler Spawnlar.Spawn harici hiçbir map e uğraşılmamış,Uğraşılmamışı geçtim renk uyumları bile iğrenç.
Komik olan kısmı da şu bütün her yere Authme kurmuşsunuz Faction + Lobiye kayıt oldum Emek Skyblock a kayıt olamadım.Maximum hesap sanırına ulaştınız dedi.
Faction da Hiçbir değişiklik yok klasik faction.Maplerde çok kötü oynamaya kesinlikle değmez.
Sunucuya her girdiğimde Profiliniz kaydedildi diyor kaç kere profilim kaydedilmesi lazım?Oraya Bot musunuz diye test ettik tarzı bir şey yazmalısınız.
Hile koruması olarak AAC kullanıyorsunuz.Kullandığınız version 1.9.10 :=)
Sunucuda Otosat yok Lapisi nasıl satacağımı bile bilmiyorum :)
Büyü yeri yapmışsınız büyü masası açılmıyor
Sunucunuzda sadece 2 adet kasa bulunuyor ?)
İP nizi değiştirmelisiniz
Kullandığınız makinenin özelliklerini öğrenmek isterim.

Bunlar sadece eklemeniz ve geliştirmeniz gereken şeylerden bazıları. Bir hikayeye başlar gibi başlamışsınız ama bu hikaye kısa olacağa benziyor.Bunlara rağmen başlığa Kalitenin adresi yazmanızda komiğime gitti.En azından tecrübeniz 4 yıllık olacak.3 Yılda kendinizi geliştirmemişsiniz belki bu 1 yılda kendinizi biraz olsun geliştirirsiniz.İyi Forumlar.
Selam Kardeşim ilk olarak yorumun için teşekkürler bazı şeyleri şuan düzeltmek için factionu whitelist'e almaya karar verdik konu tasarımı çok geliştirilmeli demişsin fakat hiçbirşey belirtmemişsin sunucu hakkında bilgi ve birsürü fotoğraf paylaştık dediğin gibi lapisi en baştan yapım aşamasına almaya karar verdik bugün komple ekip olarak tekrar yapıcaz spawn vb. yerler alıntı doğru söyledin fakat biz alıntı olmadığı hakkındada birşey söylemedik faction spawnının etrafını en kısa sürede kapatacağız sunucuda zaten lapisi kazdığın zaman otomatik satış sistemi mevcut 640 tane olduğu zaman kendiliğinden otomatik satıyor... büyü masası örs vb. sistemleri değiştirdik dediğim gibi edit lapis viphammadde vb. yerleri en baştan yapmak için şuan çalışıyoruz hile korumasını güncelleyeceğiz sunucuya giriş yazısını güncelledik ama yinede yorumun için teşekkürler bazı şeyleri düzeltmemizi ve görmemizi sağladın uzun zamandır minecraft oynamayıp bu fikir aklımıza birdenbire geldiği için bazı sıkıntı ve hataların olması bana göre çok doğal şeyler en kısa sürede düzeltip konunun resimlerini güncelleyeceğiz...
sunucuya farklı ipden giren birini soktuk fakat kayıt olmada bir sıkıntı yaşamadı şuan sunucuda online'ız istersen gelip tekrar deneyebilirsin ondada bir sıkıntı varsa düzeltebiliriz.

Sunucu bilgilerini özelden veya başka bir yerden iletişime geçersen paylaşabilirim

Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
"mapleri kendimiz hazırladığımız için biraz uzun sürecek"
Bunu yazmışsınız diğer mapler yapılmamış.Adam akıllı yapılan olan sadece spawnlar var ve bunları da yapmadığınızı söyledim
İP nizde sorun var demedim sadece play.xxx.com tarzı bir şey olmalı demek istedim.
/otosat gibi bir komut yok oyun başlangıcına verimlilik 1 kırılmazlık 1 kazma veriyorsunuz 640 tane lapis kırmaya üşendiğim için göremedim
Konu tasarımı eski duruyor koyduğunuz central network yazılarını paintten bile yazmış olabilirsiniz.Biraz başka biraz ünü olan sunucuların konu tasarımlarına bakın.Onlara baktığınızda bir şey belirtmeme gerek kalmadığını anlayacaksınız.

İyi Forumlar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Anladım fakat onları yeni ekliyeceklerimiz hakkında belirtmiştik ama sıkıntı yok dediğim gibi lapisi centralviphammaddeyi en baştan tasarlıyoruz şu anda demek istediğiniz forum konusunuda anladım en kısa sürede düzenleyip o şekilde açacağız merak etmeyin ama şimdilik şu lapisi felan düzeltmekle meşgulüz dediğim gibi yeni açılan sunucularda görülmesi çok doğal bir sıkıntı faction pluginimizde daha önce açtığımız serverden kaldığı için tüm pluginleri güncellemeye çalşışıyoruz fakat gözümüzen kaçanlar olabiliyor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucunuz geliştirilebilir temel sistemeler yok başarılar dilerim düzeltmeniz dileğiyle.

Seçkin madenci.
Gold Üye
Discord
MyNameIsMico#0001
Hocam konu tasarımını geliştirilmelisiniz,mapleriniz güzel,başarılar diliyorum :)