Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

chat de isim ve tag yerine %vault_group% %player_name% yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
arkadaşlar bu konu ile ilgili ne yaptıysam olmadı bir arkadaş bana deluxechat ile ilgili olduğunu söyledi fakat deluxechat'le oynadım birşeyler yaptım hiçbiride olmayınca silip tekrardan yükledim fakat bu chat de ki problemi düzeltmedi :/
1542649294139.png 1542649239718.png

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
DeluxeChat var.
PlaceholderAPI indir.
/papi ecloud download player
yaz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
DeluxeChat var.
PlaceholderAPI indir.
/papi ecloud download player
yaz.
PlaceholderAPI zaten kurulu serverde dediğin /papi ecloud download player i de yazdım fakat sadece oyuncu ismi düzeldi prefix hala hatalı

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hatan dediğim gibi deluxechat plugini kullanamıyorsun anladığım kadarıyla bence plugini sil.
kullanamadığım için silmek ??? çözüm bu mu gerçekten, bir kaç hata için neden vaz geçeyim çözümünü bulduktan sonra plugine hakim olabilmek varken ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Dün gece sana full türkçe bir örnek attım ve nasıl kullanacağını, groupmanager ile oluşturduğun deluxemenu grubunun uyumlu olmasını, nasıl yetki vereceğini anlattım, her gruba ayrı yetki vermen gerektiğini anlattım daha ne yapmamı bekliyorsun? Sen benim dediklerimi dikkate almış olsaydın şu an bu konuyu açmamış olurdun dün gece ki konuyu silip tekrar aynısını bugün açmanda saçma.
gönderdiğin örneği kendi serverime uyumlu hale getirmem nerdeyse imkansız ( benim için) bu sorunun çok basit bir çözümü varmış ben bunu buldum ve düzelttim fakat bu form a son konu açışım olucak yardım etmeye çalışırken beni azarlaman için sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...