Tanıtım ChatMentions | Artık Oyunculara Haber Vermek Daha Kolay! [Güncellendi]

Puanlar
2
giris.png

Sohbette yazdığınız bir mesajın arkadaşınız görmüyor mu? Yada bir event öncesi tüm oyunculara bildirim gönderip herkesi haberdar mı etmek istiyorsunuz? O zaman ChatMentions tam size göre!

- Sunucudaki yetki eklentinizden tüm gruplar çekilerek etiketlenebilir hale getirildi! [Vault Gerekli]
- Özelleştirilebilir ses sistemi getirildi! 'NOTE_PLING:5' şeklinde 5 değeri yükseklikte 'NOTE_PLING' sesi çaldırılabilir. (edergo'ya önerisi için teşekkürler.)
- Sohbet,Title ve ActionBar üzerinden bildirim eklendi. (ActionBar apisini kodlayan MegaCrafter 'e kullanmam için izin verdiği için özellikle teşekkürler.)

config.png

Code:
Everyone:
    NotifyMessage:
      Type: 'TITLE'
        - '&a%player% adlı oyuncu sizi etiketledi'
    notifyperms:
      - 'mentions.everyone'
      - 'game.everyone'
    usingperm: 'everyone.perm'
    sound:
      - 'NOTE_PIANO:1'
'
Bölümünü kopyalayıp alta yapıştırabilir ve düzenleyerek yeni bir etiket grubu ekleyebilirsiniz.
etiketler.png
Sohbete @ işareti ile oyuncunun veya grubun adını yazarak etiket atabilirsiniz. Oyuncunun adını yazmak yorucu geliyorsa isterseniz TAB tuşu yardımıyla oyuncunun adını arayabilirsiniz.

ActionBar üzerinden bildirim ayarlanmışsa oyuncuya/gruba burdan bildirim yapılır.
etiket-actionbar.png
Title üzerinden bildirim ayarlanmışsa oyuncuya/gruba bu şekilde bildirim yapılır.
etiket-title1.png
Chat üzerinden bildirim ayarlanmışsa oyuncuya/gruba bu şekilde bildirim yapılır.
etiket-chat.png
/chatmentions reload komutu kullanılınca bu şekilde mesaj gönderilir.
reload.png

Virus Total: VirusTotal
İndir: MEGA

Önceki Versiyon:
Virus Total: VirusTotal

İndir: MEGA

Last edited:

edergo

♛「Lead」♛ ◤Kağan◥
Yönetici
Puanlar
50
İnternet sitesi
www.iceplus.cloud
Fikir çok güzel. Aynı anda 5-6 ses eklenerek üyenin dikkati çekilebilir. Zira sunucu sesleri eklentisi yaygınlaştığından beri her eklenti benzer sesleri kullanıyor ve sesler çakışıyor.

Puanlar
50
Hayırlı olsun furkan başlamışsın foruma. kullanmayacak olsamda güzel bir eklenti eline sağlık.

Puanlar
17
Eline koluna sağlık ancak gereksiz bence çünkü mevcut eklentiler bulunmakta keşke ayıran bir özelliği olsaydı

queTR

Vatandaş
Puanlar
17
Güzel Bir Eklenti Olmuş Keşke @everyone Mesaj Yazıp Ne Çıkıyor Ne Yazıyor Herkese Ne Mesaj Çıkıyor Chatde Bı Resım Koyabılırdın Gınede Guzel Bır Eklentı Olmus

McWeb

Vatandaş
Puanlar
2
Fikir çok güzel. Aynı anda 5-6 ses eklenerek üyenin dikkati çekilebilir. Zira sunucu sesleri eklentisi yaygınlaştığından beri her eklenti benzer sesleri kullanıyor ve sesler çakışıyor.
Öneriniz doğrultusunda eklentiyi güncelledim. Öneriniz için teşekkürler.
Konu tasarımı berbat, alıntı olduğunu söyleseydiniz :(.
Ben tasarımcı değilim ancak konuyu mümkün olduğunca güzel bir şekilde hazırlamak için elimden geleni yaptım ancak düşüncenize saygı duyuyorum. Eklenti alıntı değil tarafımca kodlandı.
Hayırlı olsun furkan başlamışsın foruma. kullanmayacak olsamda güzel bir eklenti eline sağlık.
Teşekkürler Alicim.
Güzel eklenti, kullanacağım, başarılar.
Yorumunuz için teşekkürler.
Güzel tanıtım iyi başarılar
Yorumunuz için teşekkürler.
Eline koluna sağlık ancak gereksiz bence çünkü mevcut eklentiler bulunmakta keşke ayıran bir özelliği olsaydı
Yorumunuza saygı duyuyorum ancak yeni sürümünü incelleyip tekrar yorum yaparsanız memnun olurum.
Güzel Bir Eklenti Olmuş Keşke @everyone Mesaj Yazıp Ne Çıkıyor Ne Yazıyor Herkese Ne Mesaj Çıkıyor Chatde Bı Resım Koyabılırdın Gınede Guzel Bır Eklentı Olmus
Yeni sürüm ile bunu ekledim. Yorumunuz için teşekkürler.