Crasha Son - AntiJigsaw - CustomPayLoadFixer

Puanlar
30

Nedir Bu AntiJigsaw?

AntiJigsaw Jigsaw clientinin içinde bulunan crash komutunu engeller?

Jigsaw İle Crash Atılırsa Ne Olur?

Jigsaw ile crash atılırsa eğerki sunucunuz 2 3 dakikalık bir laga girerek ardından sunucu kapanır ve bu sizin oyuncu kaybetmenize neden olabilir.
Bu yüzden antijigsaw önemli bir plugin olarak her sunucu bulunmaması gerekir.(Antijigsaw sadece jigsaw ile yapılan saldırıları engelliyor diye biliyorum yanlış biliyorsam özür dilerim.!)

Nedir Bu CustomPayLoadFixer?

CustomPayLoadFixer benim daha çok kullandığım plugindir ve buda jigsaw ile aynı işlemi görür.
Benim için bir kaç destek plugin ile CustomPayLoadFixer adlı pluginle clientlerden yapılan saldırıları engelleye bilirsiniz!

Puanlar
17
Sadece bu 2 eklenti bir crashi engellemez ben nelerini gördüm usta ya adam minecraft açığından sunucuyu çökertiyor sadece i komudu PAC Vb eklentileride eklemen lzmdı Unkownchacters genede başarılı bir konu işe yarayacak iyi forumlar

Puanlar
30
Sadece bu 2 eklenti bir crashi engellemez ben nelerini gördüm usta ya adam minecraft açığından sunucuyu çökertiyor sadece i komudu PAC Vb eklentileride eklemen lzmdı Unkownchacters genede başarılı bir konu işe yarayacak iyi forumlar
Hayır engelleye bilir ama sadece client şeklindekileri eğer sunucudan açık bırakırsan bundan sen sorumlu olursun biz buna birşey yapamayız.