Satış: CubeTurk - Bir sunucuyu zirveye taşıyabilmenin en kısa yolu!

MinecraftTR 2,605 Konusu 15,104 Mesajı ve 4,545 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

EmirhanSHN

Yeni Üye
Konu yazarı
Onaylı Satıcı
23 Ekim 2019
7
3
6
Tüm tasarım alıntıdır, satın alacaklara duyurulur.

Ayrıca müşteri yorumları da faketir.
Ben ap aynı olan bir şey göremiyorum, tasarımların hepsinin .psd dosyası ben de mevcut, müşteri yorumlarını müşterilerimin kendisine sorabilirsiniz. Daha sunucum da yoksunuz ne bu tavrınız? Lanathory bey.

Anathory

Yeni Üye
30 Nisan 2019
22
16
6
Ben ap aynı olan bir şey göremiyorum, tasarımların hepsinin .psd dosyası ben de mevcut, müşteri yorumlarını müşterilerimin kendisine sorabilirsiniz. Daha sunucum da yoksunuz ne bu tavrınız? Lanathory bey.
Alıntı bunlar, müşteri yorumlarındaki bir kişi gelip bana mesaj atmıştı efendim emir dediğimde engellemişti :D her neyse tamam müşteriler gerçek olsun

• Hahaha
Tepkiler: EmirhanSHN

Creative Spects

Yeni Üye
3 Kasım 2019
26
12
6
Alıntı bunlar, müşteri yorumlarındaki bir kişi gelip bana mesaj atmıştı efendim emir dediğimde engellemişti :D her neyse tamam müşteriler gerçek olsun
:rolleyes: | Kesinlikle senin tasarımına benzemiyor, Büyük bir profesyonellik derecesi ile, Renk değiştirmek büyük bir ustalık bunu bilmiyor musun? :geek:

Ya bak gerçekten TR Üyelerini anlamıyorum, Bir tasarımın aynısını yapmaya çalışmak ve daha BERBAT Bir şekilde yapmak nedir, Anlarım kopyalamaya çalışıyorsun ( 144P ) Rig eklemek nedir, Bunuda anladım biraz tarzını değiştir aynı metinleri kullanmak artık sadece böyle şeyleri görünce gülüyorum.

EfeK0

Yeni Üye
25 Ekim 2019
1
0
1
Ahah, kesinlikle alıntı değildir dostlar. Tasarım EmirhanSHN tarafından özenle kopyalanmıştır haksızlık etmeyelim. Tasarımcılardan .psd alıp müşterilerini yeni içeriklerle karşılamak için çok çalışıyor kardeşimiz, üzmeyelim. Başarılar dilerim.