minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Daha Önce Hiç Minecraft Efsanelerine Kandınız mı?

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Evet, bir çoğumuz başlıktan anlamıştır. Minecraft çok geniş bir oyun içerisinde hâlâ bir sürü gizem ve efsane barındırdığını düşünüyorum. Peki ya eskilerin efsanelerine göz atarsak, karşımıza ne çıkıyor?

Herobrine:

download.jpg

Duymayan kalmamıştır herhalde, çok popülerdi bir zamanlar, hey gidi günler hey! Deli gibi korktuğum günleri hatırlıyor, arkadaşlarıma şakalar yaptığım vakitleri anımsıyorum.

Entity303:
605e522eaab9b-medium.jpg

Bana kalırsa Herobrine çakması bir efsanedir, Herobrine isimli yaratığın tam zıttı olarak anılırdı, hatta Versus videoları bile yapanlar vardı, fakat bu karakterin fazla bir modu yoktu, Herobrine kadar popülerliğe karışamadı, unutuldu.

Null:
unnamed.png

İşte bunu herkes bilmez! Null'u gerçek gizem avcıları tanır, bir zamanlar çok gizemli bir efsaneydi. Fakat kurgu olduğu çok belli olsa gerek ki bu efsane de sadece bir efsane olarak tarihin tozlu raflarına karıştı.

Bir tane daha vardı, her yeri kanlı bir Steve, fakat onu anımsayamadım. Hatırlayanlar yorumlara yazarsa sevinirim. Evet, eskiden çok fena ve popüler Minecraft efsanelerinden sadece 3 tanesini sizlere iletmek istedim. Başka bildiğiniz efsaneler var mı?