Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

DISCORD YARDIM

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar minecrafttr.com forum üyeleri
Adım Hüseyin Berk

Discord üzerinde tatsız olaylar yaşadım ve bu konu gereğinde sizlerden bilgiler alacağım

Discord üzerinde 150 200'e yakın mesajalrım vardı bende bunları öyle boş kaldım işsizlik olarak bakmaya başladım sonra birden e postayı devre dışı bıraktılar

sebebinde spam yazıyordu şuan çok mutsuzum discord.app'a gmail+sosyal medyalardan yazdım gmaile 4 gündür hiç bir kimse bakmıyor

Dediğim gibi sizlere şimdi aldığım hataları ve verilen suçun göstergelerini veriyim

GIRIŞ HATA :
BANA ATILAN MAIL:

Sosyal medyadan bir tane gmail verdiler ona tekrardan gmail attım

Arkadaşlar böyle hata yaşayan ve çözenler üşenmeyin nasıl bir yol izlediniz yanıt vererek anlatırsanız çok mutlu olurum

VERDİĞİM MAİL CEVABI:
Dear Discord,
My account has been disabled on discord, I wasn't aware of the fact that my doing was wrong. I won't repeat my mistake again. Please Unban my account

Regards,

Hüseyin#8506 ID

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Nedensiz hesabın devre dışı bırakılmaz, bir nedeni olmalı.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Nedensiz hesabın devre dışı bırakılmaz, bir nedeni olmalı.

kardeşim diyorum ya 150 tane discord mesajı gelmiş bana ben onlara bakmıyodum canım sıkıldı öyle mesajlara bakmaya başladım sonra birden hesap aşırı spamdan yasaklandı

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
iAliOsman_TR#2954
Merhabalar minecrafttr.com forum üyeleri
Adım Hüseyin Berk

Discord üzerinde tatsız olaylar yaşadım ve bu konu gereğinde sizlerden bilgiler alacağım

Discord üzerinde 150 200'e yakın mesajalrım vardı bende bunları öyle boş kaldım işsizlik olarak bakmaya başladım sonra birden e postayı devre dışı bıraktılar

sebebinde spam yazıyordu şuan çok mutsuzum discord.app'a gmail+sosyal medyalardan yazdım gmaile 4 gündür hiç bir kimse bakmıyor

Dediğim gibi sizlere şimdi aldığım hataları ve verilen suçun göstergelerini veriyim

GIRIŞ HATA :
BANA ATILAN MAIL:

Sosyal medyadan bir tane gmail verdiler ona tekrardan gmail attım

Arkadaşlar böyle hata yaşayan ve çözenler üşenmeyin nasıl bir yol izlediniz yanıt vererek anlatırsanız çok mutlu olurum

VERDİĞİM MAİL CEVABI:
Dear Discord,
My account has been disabled on discord, I wasn't aware of the fact that my doing was wrong. I won't repeat my mistake again. Please Unban my account

Regards,

Hüseyin#8506 ID
Herhangi birine discord sunucunun invitesini attıysa seni şikayet ettirip kapattırabilir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
Discord
Aronshire#8111
Herhangi birine discord sunucunun invitesini attıysa seni şikayet ettirip kapattırabilir.
Öyle kolay kapanmaz en az 30 40 kişiye atmış olması lazım.

Herhangi bir discord sunucusunda spam, küfür, saldırı vs yaptın mı?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öyle kolay kapanmaz en az 30 40 kişiye atmış olması lazım.

Herhangi bir discord sunucusunda spam, küfür, saldırı vs yaptın mı?
hayır dostum öyle baskınlarda işim olmaz ve işim olsa bile 3 yıllık discord hesabım içinde kartlarımın olduğu bir hesaptamı
yapsam bile o hesapta yapmam ve yapmam ben öyle işlerde yokum spam demişler hızlı mesajlara girince oldu büyük ihdimal

ama sorun şu nasıl açtıracağım

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
Discord
Aronshire#8111
hayır dostum öyle baskınlarda işim olmaz ve işim olsa bile 3 yıllık discord hesabım içinde kartlarımın olduğu bir hesaptamı
yapsam bile o hesapta yapmam ve yapmam ben öyle işlerde yokum spam demişler hızlı mesajlara girince oldu büyük ihdimal

ama sorun şu nasıl açtıracağım
Geri bildirim at discorda. Güzel bir mazeret yazarsan açarlar.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Hmm ilginç :unsure: