Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tartışma Discord'a Gelmesi Gerekenler

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu konuda sizlere Discord'a gelmesi gerekenleri söyleceğim. Sizlerde yorum yaparak bana katılabilirsiniz.

1 - Nitrosuz Üyelere daha güzel emojiler
: Evet yanlış duymadınız, Nitrosuz üyelere daha güzel emojiler.

2 - +100 Emoji Yükleme Sınırı : Discord'un sunucu sahiplerine 100 emoji sınırı getirmesi gerekli.

İyi Forumlar...

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Discord'a gelmesi gereken değil de kalkması gereken bir özellik olduğunu düşünüyorum aslında.

Şu her sunucu içerisinde başka profil kullanma özelliği bir tek bana mı saçma geliyor? Yani gereksiz gibi.
Sanki Nitro'ya özellik getirdik demek için getirilmiş bir özellik. :D
Bu özellik kaldırılsa iyi olurdu.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Disocrd'a arka plan teması gelse hiç fena olmaz.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Bu konuda sizlere Discord'a gelmesi gerekenleri söyleceğim. Sizlerde yorum yaparak bana katılabilirsiniz.

1 - Nitrosuz Üyelere daha güzel emojiler
: Evet yanlış duymadınız, Nitrosuz üyelere daha güzel emojiler.

2 - +100 Emoji Yükleme Sınırı : Discord'un sunucu sahiplerine 100 emoji sınırı getirmesi gerekli.

İyi Forumlar...
Nitrosuz üyelere bunu getirirlerse yıllardır nitro alan sunucularını 100 emoji eklemek için boostlayan kişilere sence de haksızlık olmaz mı ?

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Discord'a gelmesi gereken değil de kalkması gereken bir özellik olduğunu düşünüyorum aslında.

Şu her sunucu içerisinde başka profil kullanma özelliği bir tek bana mı saçma geliyor? Yani gereksiz gibi.
Sanki Nitro'ya özellik getirdik demek için getirilmiş bir özellik. :D
Bu özellik kaldırılsa iyi olurdu.
Şöyle düşün senin büyük bir topluluğun var düzgün bir profil fotoğrafı, banner koyuyorsun ama samimi arkadaşlarınla olan sunucuda eğlenceli bir şeyler koymak istiyorsun isteğe bağlı bir özellik ve kullananların işine yarayacağını düşündüğüm bir özellik.