Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Dizi Önerilerim [Sürekli Güncel]

Bakır madencisi.
Discord
AlbaySIMSEK#4242
İnsanlar zaman zaman kafa dağıtmak istemiyor değil. Günlük uzun ve bir o kadar yorucu koşuşturmacalar, işler derken günler geçip gidiyor.
Boş zamanlarınızda diziler izlemeyi seven birisi misiniz? Bu konuda sizlere kişisel olarak izlediğim ve önerdiğim dizilerden bahsedeceğim. Kısaca dizilerin içeriğinde de spoiler vermeden girmeye çalışacağım. Dizilerin yer aldığı platformları da açıklamalarında bulabilirsiniz. Televizyondaki diziler artık çığırdan çıktığı için neredeyse tamamı internet dizisi.
Dizilerdeki puanlamalar tamamen kendime aittir. Lütfen tartışma konusu haline getirmeyiniz. :D
Konuyu yeni diziler ekledikçe güncel tutmaya çalışacağım. Zaman zaman buraya uğramak isteyebilirsiniz. ;)

1. The Queen's Gambit: İlk çıktığı zamanlarda Türkiye'de trendlere girmiş ve çok ilgi görmüş bir netflix dizisi. Satranç oynayan birisi olarak çok fazla merak uyandırmış ve bir gecede bitirmeme sebep olmuştu. En iyi satranç dizilerinden birisi olabilir benim gözümde.
  2. Stranger Things: İlk iki sezonu bana göre mükemmel olan ama sonradan bozmaya başlayan dizilerden birisi. Benim bu yazıyı yazdığım yakın zamanda 4.sezonu da netflix üzerinde yayınlanacak. Bakalım bu sefer neler göreceğiz. Diziyi unutmaya başlamıştım. Umarım eski tadını tekrar verebilir. Fakat yine de güzel ve ilgi çekici bir bilim kurgu filmi.
  3. Börü: Bir kitap uyarlaması olan börü, özel harekat polislerini ve görevlerini konu almaktadır diyebilirim kısaca. Son bölümünü film olarak yayınlamış olmaları da ayrı bir heyecan katıyor olaya. Keşke devam etseydi dediğim dizilerden birisi ama sanırım onlar da uzattıkça konudan sapacaklarının farkında olsa gerek ki, dizi sadece bir sezon ve bir film. En sevdiğim asker, polis dizileri arasında yerini aldı.
  4. Locke & Key: Bu dizi hakkında diyebileceğim fazla bir şey yok. Güzel ve ilgi çekici bir dizi. İçerisinden neler çıkacağını anlayamıyorsunuz ve sürekli heyecanını koruyor. Değişik ama güzel bir dizi. Yeni gelen sezonu daha da merak uyandırdı.
  5. Aşk101: Dizideki saçmalıkları bir kenara bırakırsanız bence güzel bir dizi. Fakat diziyi izledikten sonra Murat Soner'in dizi ile alakalı videolarını izlerseniz cidden çok saçma bir yapım olduğunun farkına varıyorsunuz. Liseli bir öğrenci olarak abartılı olduğunu düşünsem de insana liseyi sevdirecek bir dizi olabilir. :D
Üst kısımda da belirttiğim gibi bu yazıyı elimden geldiğince güncel tutmaya özen göstereceğim. Ara sıra buraya uğrayabilirsiniz. :D
Siz de dizilerinizi konu altında vererek bu listenin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Şimdilik hoşça kalın, sağlıcakla kalın!

Son Güncelleme: 23/02/2022

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
stranger things güzel diğerlerini izlemedim