• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

Paylaşım En Geliş Spawner Eklentisi HDO İtem Spawner Skripti V1

mhakanki

Vatandaş
Katılım
8 Mart 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
5
Merhaba oyun severler, Merhaba sunucu sahipleri. Bugün sizlere HDO İtem Spawner Skripti V1 nin tanıtımı yapmaktan gurur duyarım. Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki zaten bayılacağınız bu eklenti aslında buz dağının sadece görünen yüzüdür. Eklenti hakkında fikirleriniz önerileriniz eleştirilerin benim için çok ama çok önemli.

Sınırlı sayıda ücretsiz olarak bir kaç server sahibine vermeyi planlıyoruz. Bu konuda daha sonra duyuru yapacağım. Elimden geldiğince burda yazılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım ama yazımı okumak yerine alt kısımdaki videoyu izlerseniz a'dan z'ye eklenti hakkında herşeyi öğrenmiş olursunuz. Hadi Başlayalım.


HDO İTEM SPAWNER SKRİPTİ V1

Tarafımızdan yazılmış ve bu özellikte bir eklentiyi iddia ediyorum hiç bir yerde göremezsiniz. Peki nasıl çalışıyor işleyişi nedir.

  1. Sizden Başka kimse spawneri kıramaz (OP dahi olsa)
  2. 100 tane spwner koyup yere 100 item düşürmek yerine 1 tane 100 Level spawner ile Lag sorununa çözüm
  3. İtemler yere düşmez sizin belirleyeceğiniz bir sandığa otomatik olarak atılır.
  4. Para kazanmaya yönelik bir item ise, yine itemler yere düşmez otomatik olarak satılır paranız hesabınıza eklenir.
  5. Spawneri birine siz kendi elinizle bile verseniz asla kullanamaz çünkü spawner size özeldir.
  6. Spawneri birine kaptırsanız bile yeniden spawner alarak kaldığınız levelden devam edersiniz.
  7. Spawner Yükseltmeleri mevcuttur.
  8. Spawner SADECE YAKIT İLE ÇALIŞIR.
  9. Daha saymakla bitmeyecek bir sürü özellik için yazımın en altındaki tanıtım videomu lütfen izleyin.2010Örnek İtem Spawner Ekleyelim

/hdospawner ekle ZümrütBlok 133 133 0​

Bu şu anlama geliyor ekleyeceğiniz item spawnerin adı Zümrüt Blok, sonraki 133 spawnerin görünümünün ne olacağı sonraki bu spawnerden çıkacak item.
En sondaki sıfır yerine bir sayı yazabiliriz misal 1000 dersek çıkacak itemler otomatik olarak satılır ve para olarak hesabınıza eklenir.

2011


Burda ufak bir ayrıntı var spwnerler itemleri yere atıp lag yaptırmıyor, sağ kısımda gördüğünüz blok-chest de depoluyor. Ne dersiniz Nasıl fikir!
Ayrıca spawnerler yakıtla çalışıyor. Aynı tür spawnerlerden yüzlerce koymaya son, spawnerler yükseltme mantığı ile çalışıyor.
SIFIR LAG, SIFIR SORUN BÖYLESİ YOK!.
Hadi bir kaç resim daha ekleyelim.

2012

YUKARIDA YAZDIĞIM HERŞEYİ DAHA FAZLASI İLE ANLATTIM YOUTUBE VİDEOM.
 

RichGaming_K

Tüccar
Katılım
24 Aralık 2018
Mesajlar
55
Tepkime puanı
8
Benim özel hunilerim var yani uzaktan atma özelliği boşa yarar diğer özelliklere gelirsek birleştirme şeysi epic spawnerda var ve katkat iyi. Yakıt ile çalışması çok saçma zaten eşya spawneri olan bir sunucu oo sunucu kısmına girer ugraşılmış ama plugini varken skript kullanmak saçma.

EpicSpawner plugini olmayan. Bunuda tercih edebilir TornadoSpawneride.
 

Hyperion

Vatandaş
Katılım
4 Nisan 2019
Mesajlar
12
Tepkime puanı
2
Hoş, iş görebilecek bir skript üstteki arkadaşa katılıyorum, Ücretli pluginler kullanmayan arkadaşlar için çok iyi fakat şu da var "her saniye" sandığa item koymak en az "her saniye" yere item atmakla aynı derecede lag yapacaktır diye düşünüyorum, çok zorda kalındığında kullanılabilecek bir skript fakat şunu da düşünmek lazım: illegal spawner alan birisini yakaladınız diye var sayalım "OP"'lar bile kıramıyor nasıl elinden alacaksınız spawneri?
 
Üst