Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım En Geliş Spawner Eklentisi HDO İtem Spawner Skripti V1

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba oyun severler, Merhaba sunucu sahipleri. Bugün sizlere HDO İtem Spawner Skripti V1 nin tanıtımı yapmaktan gurur duyarım. Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki zaten bayılacağınız bu eklenti aslında buz dağının sadece görünen yüzüdür. Eklenti hakkında fikirleriniz önerileriniz eleştirilerin benim için çok ama çok önemli.

Sınırlı sayıda ücretsiz olarak bir kaç server sahibine vermeyi planlıyoruz. Bu konuda daha sonra duyuru yapacağım. Elimden geldiğince burda yazılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım ama yazımı okumak yerine alt kısımdaki videoyu izlerseniz a'dan z'ye eklenti hakkında herşeyi öğrenmiş olursunuz. Hadi Başlayalım.

HDO İTEM SPAWNER SKRİPTİ V1

Tarafımızdan yazılmış ve bu özellikte bir eklentiyi iddia ediyorum hiç bir yerde göremezsiniz. Peki nasıl çalışıyor işleyişi nedir.

1. Sizden Başka kimse spawneri kıramaz (OP dahi olsa)
  2. 100 tane spwner koyup yere 100 item düşürmek yerine 1 tane 100 Level spawner ile Lag sorununa çözüm
  3. İtemler yere düşmez sizin belirleyeceğiniz bir sandığa otomatik olarak atılır.
  4. Para kazanmaya yönelik bir item ise, yine itemler yere düşmez otomatik olarak satılır paranız hesabınıza eklenir.
  5. Spawneri birine siz kendi elinizle bile verseniz asla kullanamaz çünkü spawner size özeldir.
  6. Spawneri birine kaptırsanız bile yeniden spawner alarak kaldığınız levelden devam edersiniz.
  7. Spawner Yükseltmeleri mevcuttur.
  8. Spawner SADECE YAKIT İLE ÇALIŞIR.
  9. Daha saymakla bitmeyecek bir sürü özellik için yazımın en altındaki tanıtım videomu lütfen izleyin.

2010

Örnek İtem Spawner Ekleyelim

/hdospawner ekle ZümrütBlok 133 133 0​

Bu şu anlama geliyor ekleyeceğiniz item spawnerin adı Zümrüt Blok, sonraki 133 spawnerin görünümünün ne olacağı sonraki bu spawnerden çıkacak item.
En sondaki sıfır yerine bir sayı yazabiliriz misal 1000 dersek çıkacak itemler otomatik olarak satılır ve para olarak hesabınıza eklenir.

2011

Burda ufak bir ayrıntı var spwnerler itemleri yere atıp lag yaptırmıyor, sağ kısımda gördüğünüz blok-chest de depoluyor. Ne dersiniz Nasıl fikir!
Ayrıca spawnerler yakıtla çalışıyor. Aynı tür spawnerlerden yüzlerce koymaya son, spawnerler yükseltme mantığı ile çalışıyor.
SIFIR LAG, SIFIR SORUN BÖYLESİ YOK!.
Hadi bir kaç resim daha ekleyelim.

2012

YUKARIDA YAZDIĞIM HERŞEYİ DAHA FAZLASI İLE ANLATTIM YOUTUBE VİDEOM.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
6. Maddeyi anlamadım.

Seçkin madenci.
Discord
Benim özel hunilerim var yani uzaktan atma özelliği boşa yarar diğer özelliklere gelirsek birleştirme şeysi epic spawnerda var ve katkat iyi. Yakıt ile çalışması çok saçma zaten eşya spawneri olan bir sunucu oo sunucu kısmına girer ugraşılmış ama plugini varken skript kullanmak saçma.

EpicSpawner plugini olmayan. Bunuda tercih edebilir TornadoSpawneride.

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Hoş, iş görebilecek bir skript üstteki arkadaşa katılıyorum, Ücretli pluginler kullanmayan arkadaşlar için çok iyi fakat şu da var "her saniye" sandığa item koymak en az "her saniye" yere item atmakla aynı derecede lag yapacaktır diye düşünüyorum, çok zorda kalındığında kullanılabilecek bir skript fakat şunu da düşünmek lazım: illegal spawner alan birisini yakaladınız diye var sayalım "OP"'lar bile kıramıyor nasıl elinden alacaksınız spawneri?

Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.
Discord
Ahmet/OnlyVan#3826
gayet başarılı bir skript.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
güzel :)
Başarılar.

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Hoş bir skript olmuş. Ellerinize sağlık.

Hi Guys!
Discord
Selamlar, Konunuz Skript Konusu Olduğu İçin Skript Forumuna Taşınmıştır. İyi Forumlar! @mhakanki

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Başlıkta neden eklenti yazıyor skript [ güzel olmuş ]