Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

En iyi Anti Hile Hangisi yaw ? Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elite madenci.
Discord
Mrtol arkadaşımız size yardımcı olur.​

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Satın aldığınız eklentiye verdiğiniz paraya çöpe gitti demek büyük ayıp eklenti yapımcısı o kadar emek ile eklentiyi yazıyor nice emekler harcıyor testler yapıyor

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
UYARI! Sizi sistemden uyarmıştık. Bu bir paylaşım değil. Paylaşım önekini hatalı kullanıyorsunuz. Bu hesabınızın engellenmesine neden olabilir.

Seçkin madenci.
Discord
Vidarr#6199
Para vermek istemeyenler için de verebileceğin bir kaç örnek var mı?

Elbette %100 performans beklememek gerek ama az da olsa bir kaç eklenti biliyorsan paylaşmanı isterim.

Elite madenci.
Discord
UYARI! Sizi sistemden uyarmıştık. Bu bir paylaşım değil. Paylaşım önekini hatalı kullanıyorsunuz. Bu hesabınızın engellenmesine neden olabilir.
Bu durum için üzgünüm forumda yeniyim.

Elite madenci.
Discord
Satın aldığınız eklentiye verdiğiniz paraya çöpe gitti demek büyük ayıp eklenti yapımcısı o kadar emek ile eklentiyi yazıyor nice emekler harcıyor testler yapıyor
Lütfen yazıları tam okuyun, uzun testler oyuncu kaybı, kiraladığım makine performans, her şeyi test ettim, " çöpe gitti " lafını yazdığımı hatırlamıyorum.
"Bu yazıyı okumak ne kadar kolay olsada bunu denemek yaklaşık 5/6 ayımı aldı tecrübelerimi Batihostla paylaşmaktan zevk duyarım. "

Son düzenleme:
Elite madenci.
Discord
Para vermek istemeyenler için de verebileceğin bir kaç örnek var mı?

Elbette %100 performans beklememek gerek ama az da olsa bir kaç eklenti biliyorsan paylaşmanı isterim.
Orası biraz zor para vermek istemiyorsan NCP en iyisi
para vermeden gerçekten verimli bir eklenti görmedim.

Seçkin madenci.
Discord
Lütfen yazıları tam okuyun, uzun testler oyuncu kaybı, kiraladığım makine performans, her şeyi test ettim, " çöpe gitti " lafını yazdığımı hatırlamıyorum.
"Bu yazıyı okumak ne kadar kolay olsada bunu denemek yaklaşık 5/6 ayımı aldı tecrübelerimi Batihostla paylaşmaktan zevk duyarım. "

Bana bunu söyleyip benim konularımı okumadan saçma sapan yorumlar yapmanda ayrı bir ironi.

1529035968722.png

Son düzenleme:
Elite madenci.
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...