Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım En iyi hile koruması sizce hangisi? Gelin tartışalım.

Elmas madencisi.
Discord
Mehmet#5073
v
Hypixel de oyunların replayleri depolanıyor ve şu anda csgodaki owerwatch sistemine geçildi muhtemelen en iyi hile koruması budur (level 50 üzeri olan kullanıcılar inceleme yapabiliyor).
vaay değişik birşeye benziyor. ben yinede vanish izlemeyi değişmem hiçbir şeye

Elite madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Bakır madencisi.
Discord
ted#8580
Birçok sunucu sahibi hilelerden ve korumalarından fazlasıyla şikayetçi, fikirlerimizi paylaşarak bu eklentileri kullanacak kişilere yardımcı olması için böyle bir konu oluşturuyorum.

Öncelikle deneyimlerim doğrultusunda ben birkaç yorum yapmak istiyorum;

Ücretsiz eklentilerden hiç bahsetmek istemiyorum fakat sanırım en yaygın kullanılan hile koruma eklentisi , iyi olduğunu söylenemez.

eklentisinden başlayacağım, eski versiyonlarında config içerisinde birçok ayar mevcutken yeni gelen güncellemelerde birçok ayarın configden kaldırıldığını gözlemledim. Eski versiyonlarda güzel çalışırken yenisinde sorunların daha da fazlalaştığını fark ettim. Bu hile koruması 1.8.9+ sürümlerde güzel çalışırken 1.8.9da beni çok yordu ve ne kadar ayarlama yaparsam yapayım hile olmayan bir oyuncuyu bile hile olarak algıladı. eklentisini kullandığımda ve oyuncunun sunucu versiyonundan farklı bir versiyon ile giriş yaptığında da çok daha farklı sorunlar (basamaklara ve çitlere takılma ve ardından atma vs.) ile karşılaştım. Diğer eklentilerde böyle bir sorun göremedim, onlardan da bahsedeceğim.

eklentisinde ise her şey cidden harika, yukarda bahsetmiş olduğum hatalarının bu eklentide olmadığını ve hileyi de güzel bir şekilde engellediğini söyleyebilirim fakat bu eklentide de FastPlace ve FastBreak hiçbir şekilde engellenemiyor, bunu farklı sürümlerde de denedim. Çözümünü hiçbir şekilde bulamadım, eklenti yapımcısına ulaştığımda ise böyle bir şey zaten mümkün değil cevabını aldım. Ayrıca KillAura gibi savaş hileleri konusunda da açık ara daha etkili bir koruma eklentisi.

eklentisi hakkında hiçbir fikrim yok, daha önce hiç denemedim fakat kullanan kişiler ile sohbetimizde çok etkili bir eklenti olduğunu duydum.

eklentisi hakkında da bir fikir sahibi değilim ve çevremde de kullanan birisini görmedim.

Ekstra olarak, eklentisi de mevcut, almayı düşündüğüm bir eklentiydi.

Takıldığım bir diğer eklenti ise eklentisi oldu, fiyatı 200 Dolar, discord sunucularına özellikle gittim fakat hiçbir bilgi ve kaynak bulamadım. 200 dolara ne sağlıyorlar anlamış değilim.

Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, yorumlara gelin tartışalım :)
Matrix = speed - fly - timer ve 0 velocity bypassına sahip aynı zamanda killaura false var.

AAC = Performans olarak kötü olsada move checkleri konusunda diğerlerine nazaran daha başarılı.

Vulcan = Spigot anticheatleri baz alınırsa performansı iyi fakat Timer - Speed - Fly bypassı mevcut.

GodsEye = ÇÖP denemeyin bile :D

Spartan = Performans olarak çok iyi diyemeyeceğim BHOP ve Killaura gibi Bypassları olan bir koruma

Verus = 60 , 120 , 200 USD olan bir koruma Destekleri gerçekten çok kötü Killaura , Fly , Speed ve 6 block reach gibi bir çok bypassı olan ama EUda çok tercih edilen bir koruma bunun nedeni cpu kullanımı gerçekten çok düşük ortalama 300 oyuncuda = 5,6 cpu kullanımı var ve Main th üzerinde çok düşük bir kullanıma sahip. Aynı zamanda bu koruma adlı sunucunun sahipleri tarafından geliştirilmektedir ve SOTW zamanlarında 1000/1000 çekmektedir.

Angelx = Shift reach bypass

Deus : Fly + 3.3 e kadar reach Verusa benzer bir korumadır fiyattı 100 dolar ama performans olarak verus daha başarılı.

1622602792014.png
1622603388114.png
Aynı zamanda benimde içerisinde buldugum bu konuda bilgi alabileceğiniz eu discord sunucusuda hemen hemen tüm anti cheatlerin geliştiricileri mevcuttur özellime yazarsanız yardımcı olurum SS de discord adım gözükmekte
:)

Son düzenleme:
İskeletor.
Discord
! FurkanBey#0001
Spartan derim susarım.

Elmas madencisi.
Discord
Benim seçeneğim matrix

Seçkin madenci.
Discord
vulcan der susarım