Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

En Sevdiğiniz Minecraft Modu Hangisi?

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
20220328 (3).png

En Sevdiğiniz Minecraft Modu Hangisi?​

En sevdiğiniz Minecraft modu hangisi? Bu konuda sizlerle birlikte tartışma yapalım. Öncelikle ben en sevdiğim bazı modlardan söz ediyor olacağım.
Bildiğiniz üzere Minecraft, harika bir oyun olarak karşımıza çıkmakla birlikte pek çok mod ile de desteklenerek daha iyi bir hale bürünebiliyor. Modlar sayesinde oyuna yenilikler katılırken arkadaşlarla birlikte rol yaparak daha iyi bir modlu keyfi çıkarılabilir. Ben, modlu sunucuda modlarla birlikte oynamayı seven bir oyuncu olarak sizlere sevdiğim 5 moddan bahsetmek istiyorum. Aslında daha pek çok mod seviyorum fakat hepsini anlatmam uzun süreceği için aralarında seçim yaptım.

Ender IO​

Ender IO, sunduğu teknolojik alt yapı ile öne çıkan modlar arasında bizlerin karşısına çıkıyor. İçerisinde enerji sistemi, güneş paneli, ışınlanma aleti ve kablosuz şarj istasyonu gibi çeşitli teknolojiler bulunan Ender IO, aynı zamanda eşya, sıvı ve enerji aktarımı konusunda da profesyonel bir mod.

Decocraft​

En sevdiğim modlardan birisi olan Decocraft, oyuna dekoratif modeller ekliyor. Mod yapımcısının belirttiğine göre bu modda 3.000’in üzerinde dekoratif eşya mevcut. Bundan dolayı modun RAM tüketimini ciddi oranda arttırması mümkün. Yine de yalnızca bu modla dahi çok güzel mimari çalışmalar yapılabilir. Özellikle iç dekorasyona ve dış dekorasyona meraklı olan insanlar bu moddan yararlanabilir ve güzel şeyler ortaya koyabilir.
20220328 (4).png

Chisels​

Sevdiğim modlardan birisi olan Chisels, sunduğu dekoratif eşyalarla adından söz ettiren bir mod. Bu mod, oyma aletine sahip. Bu alet ile birlikte çeşitli blokların farklı varyasyonlara bürünmesi mümkün. Örneğin toprak, tahta, cam veya taş gibi pek çok blok farklı dekoratif bloklara dönüştürülebiliyor.

Flan’s Mod​

Araba, silah veya uçak gibi aletleri kullanmayı sevenler için Flan’s Mod harika bir olanak olarak bizlere sunuluyor. Bu mod ile birlikte oyuna tank, gemi ve araba gibi pek çok şey ekleniyor.

Better Builder’s Wands​

Özellikle hızlı inşaat yapmak isteyenler için bu modun büyük bir artısı mevcut. Mod sayesinde birden fazla blok koyulabiliyor. Örneğin duvar inşa ederken veya alan yükseltme yaparken bu moddaki aletler kullanılabilir.