Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
arcadia network survival
minecrafttr is birligi
is birligi
Minecuby skyblock sunucusu

Enderman Minecraft Hakkında Bilgi

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
489
Tepki puanı
159
Puanları
1,315
Discord
20220529 (9).jpg

Enderman Minecraft Hakkında Bilgi​

Enderman Minecraft hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Bu konuda enderman ile ilgili çeşitli bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.
Enderman, Minecraft’ın sevilen ve ürkütücü karakterlerinden birisi. Bu karakter, genel olarak end dünyasında doğuyor olsa bile bunun yanı sıra overworld üzerinde de görülebilir. Peki enderman ile ilgili bilinmesi gereken diğer bilgiler neler?
20220529 (10).jpg

Enderman Minecraft​

Enderman Minecraft oyununun önemli karakterleri arasında. Bu karakter öldürüldüğünde ender incisi düşürüyor. Ender incisi, ışınlanmayı sağlıyor. Enderman, bu inci sayesinde ışınlanarak istediği yere gidebiliyor. Enderman, kendi incisini üreterek bu şekilde ışınlanıyor. Eğer enderman kesildiğinde inci düşüyor ise üretildiği ana denk gelmiş demektir.
Ender incisini kullanmak için o inciyi fırlatmak gerekiyor. Düz bir zemine düşmesi önemli, çünkü eğer bloğun altına atılırsa oyuncu aşağı düşüp ölebilir. Fırlatıldığı an incinin değdiği noktaya oyuncu ışınlanıyor. Enderman Minecraft ile ilgili şu bilgiyi de verelim ki endermanlar oyun kuralına göre çevredeki blokları taşıyabile canlılar.
 


Üst