Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Enderman Nedir? Ne İşe Yarar?

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
446
Tepki puanı
157
Puanları
1,315
Discord
20220508 (2).png

Enderman Nedir? Ne İşe Yarar?​

Enderman nedir? Pek çok kişi Minecraft oynarken endermanın ne olduğunu merak etmiş veya ne işe yaradığını öğrenmek istemiş olabilir.
Minecraft oyunu için pek çok olanak mevcut. Bu olanaklardan birisi de oyunun sunduğu pek çok şey oluyor. Kullanıcılar, Minecraft oyunundan faydalanırken çeşitli özellikleri deniyor ve bu özelliklerden ortaya bir şey katmaya çalışıyor. Örneğin enderman nedir? Bu yaratığı gördünüz fakat hiç üzerinde bir çalışma gerçekleştirmediniz mi? Gelin ne işe yaradığını anlatalım.
20220508 (1).png

Enderman Nedir? Özellikleri​

Enderman, end dünyasında yaygın olarak görülen fakat normal dünyada da rastlanabilen bir yaratık. End dünyasına gittiğinizde bu yaratıktan sıklıkla görebilirsiniz. Enderman öldürüldüğünde end incisi düşer. Bu tek veya birden fazla olabilir. Endermandan düşen end incisi, ışınlanmayı sağlar. Oyuncular, uzak bir noktaya gitmek istediğinde inciyi atarak incinin düştüğü yere ışınlanabilir. End incisi kasmak için end dünyasında enderman farm kuran oyuncular da mevcut. Bu konuda sizlere “Enderman nedir?” hakkında bilgi verdik. Umarız işinize yaramıştır.
 


Üst