Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
arcadia network survival
minecrafttr is birligi
is birligi
Minecuby skyblock sunucusu

Rehber Entity 303 Nedir?

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
489
Tepki puanı
159
Puanları
1,315
Discord
20220620 (1).jpg

Entity 303 Nedir?​

Minecraft oyuncularının aklındaki sorulardan birisi Entity 303 ile ilgili olmakta. Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için bu varlıktan söz etmek isteriz.
Minecraft oyununda farklı türlerde nesneler yer alıyor. Bu türlerden birisi blok, diğeri eşya, bir diğeri de varlık olmakta. Varlıklar eşya çerçevesi, ok ve oyuncu gibi pek çok şey olabilir. Peki ya Entity 303 nedir? Nereden ortaya çıktı? Bu bir efsane mi yoksa gerçek bir olay mı?
20220620 (2).jpg

Entity 303 Hakkında Bilgi​

Öncelikle entity yani varlığın tanımını yapalım. Varlık, var olan bir nesne olarak açıklanabilir. Minecraft oyununda ise varlıklar çeşitli şekillerde bulunabiliyor. Örneğin oyuncu, zombi, koyun, kamera, buz bombası, balon, bot, vagon ve trident gibi bazı eşyalar entity olarak kabul ediliyor. Hatta aşağıya doğru düşen kum da bir varlık olmakta. Entity 303 olarak isimlendirilen canlı ise 2013 yılından bu yana biliniyor. Oyuncular ekranda gördüğü bir karakter sebebiyle böyle bir yaklaşım sergiliyor olsa da aslında bu gerçek bir durum değil.
 
Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
5 Haziran 2022
Mesajlar
13
Tepki puanı
1
Puanları
40
Discord
Herobrine'ı da unutmamak lazım...
 


Üst