Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

ESSENTİALS TÜRKÇELEŞTİRME 10 SANİYEDE

Seçkin madenci.
Discord
Slausy#0001
selamlar millet yine ben bugün sizlere essentials'ı türkçeleştirmeyi gösteriyorum üstelik çok basit fakat bu taktiği son sürümde kullanmanızı tavsiye ediyorum eski color codelar ile karışabiliyor çünkü üstelik bu baya iyi oluyor fakat profesyonel birşey değil sonradan daha da iyileştirilebilir
Önemli Bilgi
BİR ÖNCEKİ KONUMDA VERDİĞİM ESSENTİALS DOSYALARINDA MESSAGES'LER AYARLIDIR SADECE ORADAN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

ÖNCEKİ KONUM https://minecrafttr.com/konu/essentials-turkce-config.5107/

öncelikle plugin klösörümüzden essentialsX.jar'a sağ tıklıyoruz ve winrar ile aç diyoruz
şimdi ise resimden gösterdiğim şekilde messages_tr.properties olanı açıyoruz
buyrun.PNG
açalım;
böyle bir alan.PNG
burası geldi

Ctrl+F kombinasyonunu yapıyoruz
s-png.14579

s.PNG

Karşımıza Bu Alan Geldi Üstten Değiştir'e Basıyoruz
ve benim.PNG
ve-benim-png.14580

ve benim yazdığım şekilde yazıyoruz
Aranan Kısmına =
Değiştir Kısmına Boşluklara Dikkat!!!
renk kodlarımız & değilde § olarak ayarlıdır
= §6§lSKYBLOCK Veya FACTION §8>
Bir Adet En sona Boşluk Bırakın
Ve Değiştire Basıp Kaydedin Sonuç Ayarlanmış Olacak Ama Bu demek değilki Çok güzel birşey olacak
4-5 yerde BUGLU OLUYOR
onları elle 2-3 dakika içerisinde yapabilirsiniz ben gerek duymuyorum düzeltmeye

BU KADAR BAŞKA HİÇ BİRŞEY YOK EĞER ESSENTİALS İNGİLİZCE İSE ESSENTİALS CONFİG.YML DOSYASINI AÇIYORUZ

BUYRU.PNG
buyru-png.14583

Olarak ayarlıyoruz bittiğinde çok güzel görünecektir!

Arkadaşlar bu konumda acemiler ve yeni başlayanlar içindi kötü yorum kabul etmiyorum sadece eleştirel yorum yapabilirsiniz
KONU TASARIMI GİTTİKÇE GÜZELLEŞİYOR GİBİ​

Son düzenleme:
#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634