minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Eşya canı azalmama sorunu

Elite madenci.
Discord
Merhaba,

Sunucumdaki bir sorunu sizinle paylaşıp yardım almak istedim. Balta, kazma ve küreğin ; ağaç keserken, taş kazarken, toprak kazarken hiçbir şekilde canı azalmıyor. Ancak herhangi bir mob'a vurursak canı azalıyor. Araştırdım fakat bulamadım. Hangi dosya ya da pluginden kaynaklandığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
eklenti listenizi paylaşırsanız bakalım ayrıca skriptlerinizi kontrol ettiniz mi ?

Elite madenci.
Discord
Bunun skriptlerden kaynaklı olduğunu düşünüp skript dosyasını kaldırıp yeniden kurulmasını sağladım ancak sorun çözülmedi. Yani pluginden kaynaklı gibi duruyor. Ancak ben farklı bir şeyden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sunucumda kırılan eşyalar envantere direkt geliyor. Yani yere düşüp toplama olayı yok. Bu aletlerin kırılan eşyayı görmemesinden dolayı canının azalmaması olabilir mi ? Ayrıca o yere düşüp toplamama dosyasını bir şekilde bulamadım. Ek olarak Tuske adlı plugin bu sorunun sebebi olabilir mi ?

Elite madenci.
Discord
Çözümü kullandığım paketi değiştirerek yaptım. Muhtemelen kullandığım paketteki bir hatadan dolayı oluyordu.