Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Farklı 2 sunucu üzerine server kurulumu açıklarını kapatma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
Bilgi paylaştıkça çoğalır, Gerekli tüm bilgileri videoda anlatmaya çalıştım,
Umarım birileri bu durumu gözden geçirir ve aslında bu yöntemle birçok girişimin önüne geçileceğini anlar.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Bungee videonuzu da izledim gerçekten güzel olmuş, ben de bu işlere başladığımda, bilgisiz insanların verdiği bilgiler ile yola çıkarak, sadece ipwhitelist ile bu açığı kapatıyordum, sonradan tabi işler ilerledi, ve geliştirdim kendimi.

https://minecrafttr.com/konu/linux-sunucunuzu-dis-saldirilara-veya-portlu-girislere-kapatin.400/
bu da linux için aynı mantık.

İlk başta ipwhitelist, sonra windows için firewall, sonra da linux için bunu buldum.
fakat genel olarak baktığımda, sizin bungee videonuzdaki sistem kullanılıyor, yabancılar tarafından da.

Seçkin madenci.
Discord
Bungee videonuzu da izledim gerçekten güzel olmuş, ben de bu işlere başladığımda, bilgisiz insanların verdiği bilgiler ile yola çıkarak, sadece ipwhitelist ile bu açığı kapatıyordum, sonradan tabi işler ilerledi, ve geliştirdim kendimi.

https://minecrafttr.com/konu/linux-sunucunuzu-dis-saldirilara-veya-portlu-girislere-kapatin.400/
bu da linux için aynı mantık.

İlk başta ipwhitelist, sonra windows için firewall, sonra da linux için bunu buldum.
fakat genel olarak baktığımda, sizin bungee videonuzdaki sistem kullanılıyor, yabancılar tarafından da.
,
Çünkü herhangi bir bot saldırısında direkt ipwhitelist tarzı pluginler patlayabiliyor, mecburen bu yöntem uygulanması daha performanslı ve güvenli.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
,
Çünkü herhangi bir bot saldırısında direkt ipwhitelist tarzı pluginler patlayabiliyor, mecburen bu yöntem uygulanması daha performanslı ve güvenli.
Gayet güzel, paylaşmanız da taktiri hak ediyor elinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...