minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Sunucu IP Adresi
mc.gamerway.online
Oyun Sürümü
1.12-1.17
Sunucu Slotu ∞
80
Seçkin madenci.
Discord
EternalHittMan#9271

Home.png

Systems1.png

Systems2.png

Systems3.png

Systems4.png

Systems5.png

Images.png

Footer.png

Son düzenleme:
Elmas madencisi.
Discord
Güzel sunucu . Müsait olduğumda mutlaka sunucumuza gireceğim .Başarılar dilerim .

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Güzel bir sunucu olmuş. Başarılar.

Seçkin madenci.
Discord
EternalHittMan#9271
Teşekkür ederim. Her zaman bekleriz.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Konu tasarımı geliştirilebilir, mapleri çok beğendim. Başarılar.

Seçkin madenci.
Discord
EternalHittMan#9271
Bakır madencisi.
Discord
Ayhan Samed#9144
Güzel ve Kaliteli Bir Sunucuya Benziyor Göz Atmak Ve İncelemek İçin Giriş Sağlıyorum Şuanda

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Servere giriş yaptım elimden geldiğince gözlem yapmaya ve oyun oynmaya çalıştım, diğer oyuncuların da ortak şikayeti olduğunu gördüğüm bazı oyuncuların oyunu tamemen pvpye çevirmeleri claim buglarını kullanarak oyuncuları kesmeleri gibi şikayetler olduğunu duydum. Sistemler pluginler mapler bakımından ne kadar güzel bir sunucu olduğunu söyleyebilsem de bazı oyuncuların hareketleri ve davranışları yüzünden diğer oyuncuları oyundan soğutmaları ve kimsenin buna bir şey yapmaması açıkçası pek hoşuma gitmedi. Başarılar

Seçkin madenci.
Discord
EternalHittMan#9271
Servere giriş yaptım elimden geldiğince gözlem yapmaya ve oyun oynmaya çalıştım, diğer oyuncuların da ortak şikayeti olduğunu gördüğüm bazı oyuncuların oyunu tamemen pvpye çevirmeleri claim buglarını kullanarak oyuncuları kesmeleri gibi şikayetler olduğunu duydum. Sistemler pluginler mapler bakımından ne kadar güzel bir sunucu olduğunu söyleyebilsem de bazı oyuncuların hareketleri ve davranışları yüzünden diğer oyuncuları oyundan soğutmaları ve kimsenin buna bir şey yapmaması açıkçası pek hoşuma gitmedi. Başarılar

Sunucumuz şehir kurmak üzerine kurulu. Ve pvp açık olan her yerde pvp serbesttir. Sonuç olarak sunucuda baskın yapılabir. Claim bugu diyerek neyi kastettiğinizi pek anlamadım. Çünkü her claimde ayrı ayrı pvp açılıp kapana biliyor. Görüşleriniz için teşekkür ederim. Ama oyunun doğasında olan bir şeyi değiştirmenin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Birkaç gün içerisinde sorun olarak gördüğünüz bu olay hakkında herkesi memnun edecek bazı yenilikler getirmeyi düşünüyorum. Tabi pvpyi yok etmeden. İyi günler.