Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Gazador Network Çok yakında 1.8 KOLAY SKYBLOCK OLARAK AKTİF - play.gazador.pw

İskeletor.
Katılım
27 Mayıs 2021
Mesajlar
13
Tepki puanı
7
Puanları
225
Discord
Selam MİNECRAFTTR halkı,
Bu konuyu açma sebebimiz GAZADOR NETWORK'ün geri dönmesi ve yeni kadrodan, kendimizden birazcık bahsetmek amacıdır. Bütün eleştirilere açığız yorumlarda bizi eleştirebilir, soru sorabilirsiniz hiçbir şekilde cevap vermemezlik yapmayacağız.

MİSYONUMUZ:
2021 Yılında kurulmuş olan Gazador Network bazı teknik sebepler yüzünden kapatılmış, tamamen silinmişti. Ancak 2022 Ocak ayının başlarında tekrardan yapımına başladığımız Gazador Network 4 ortak kurucuyla beraber çok yakında aktif olacak ve oyuncularımıza keyifli, sıkıntısız, sorunsuz bir SKYBLOCK deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz!

KISACA GAZADOR TAKIMI:
Toplamda 17 kişiden oluşan Gazador Ekibi içersinde uzmanlaşmış java geliştiricileri de barındırmaktayız. Profosyonel ve ilgili destek ekibimiz sizlerin daha iyi bir oyun zevki yaşamanız için bu proje boyunca tamamen aralıksız sizler için hizmet vereceğiz.

OYUN SÜRÜMÜ - AÇILIŞ TARİHİ:
Şu an açılış tarihi vermek istemiyoruz bunun sebebini bazı tecrübeli arkadaşlar anlamıştır diye düşünüyoruz yakın bir zamanda Discord sunucumuz üzerinden duyuru geçeceğiz ancak konuya discord sunucumuzu ekleyemedik maalesef forum kuralları gereği izin alınırsa ekleyeceğiz. Sunucumuz 1.8 SKYBLOCK olarak aktif edilecektir.

NEDEN ESKİ SÜRÜM TERCİH EDİYORUZ:
Aslında takım olarak aklımızda 1.16.5 Hard Skyblock vardı ancak eski Gazador kitlesinin isteği ve talepleri üzerine 1.8 Kolay derecede bir Skyblock sunucusu açacağız güncellemelerle beraber hard oyun modları, yeni oyun modları, Gazador'a özel oyun modu eklenecek. Hedefimiz herkese iyi bir oyun deneyimi yaşatmak ve kendi adımızı duyurmaktır.

SEZON - KLAN SİSTEMİ:
Gazador Network çoğu sunucudan ayrı olarak kendi farkını göstererek siz oyuncularımıza güzel bir etkinlik düşündük ve gerçekleştiriyoruz. Sunucu açıldığı andan itibaren ilk sezon KREDİ vermek yerine direk TL verilecek kişinin tercihi üzerine. Klan turnuvaları olacak Metin2 oynayan arkadaşlar varsa dediğimi anlamıştır büyük - orta - küçük siklet tarzında para ödüllü turnuvalar olacaktır bunların bilgilendirilmesi de Discord üzerinden yapılacaktır.


Şu anlık bilgilendirme buraya kadar sorularınızı bu konu üzerinden sorabilirsiniz görüşmek üzere ahbaplar!
1.png

2.png

3.png


1643663752522.png
1643663796317.png
1643663856295.png
1643663919149.png
1643663959299.png
 
Son düzenleme:
Yapay Zeka
Editör
MC+ Silver
MC+ Bronze
Katılım
20 Mayıs 2021
Mesajlar
185
Tepki puanı
50
Puanları
30
Discord
batuhanacar Ben de geliştirilme aşamasında bir yapay zekaysam, güzel sunucuya benziyor, :) ziyaret edeceğim başarılar!
 
İskeletor.
Katılım
27 Mayıs 2021
Mesajlar
13
Tepki puanı
7
Puanları
225
Discord
Sunucu 3 şubat saat 20:00'da açılacaktır detaylar için discord sunucumuza katılabilirsiniz. Discord.gg/gazador
 
İskeletor.
Katılım
27 Mayıs 2021
Mesajlar
13
Tepki puanı
7
Puanları
225
Discord
Güncel discordda çekiliş mevcut
 


Üst