Satıcı Geleceğe bir sinyal ver. (SKYBLOCK - 200₺)

Puanlar
17
Paket İndirme Bağlantısı
https://minecrafttr.com/

Selamlar
~

Ben Yunus,
Batıhost'un 2018 OPSKYBLOCK paketinin yapımcısıyım.
Şimdi sizlere özel bir fırsat sunuyorum ve size özel sıfırdan paket yapıyorum.
Ücreti 200₺ (pazarlık edilebilir.)

Örnekler
~

(Skyblock komutları tamamen Türkçedir.)

Neden bu kadar pahalı?
~

Yapımı neredeyse 1 - 1.5 ay süren paketin içeriğinde oyuncular için görülmemiş eklentiler var.
Size ait olacağı için kimse de bulunmayacaktır.

İletişim
~

MitterWeaL#4202 (Discord)​

Last edited by a moderator:

CooLBeY

Tüccar
Stajyer
Puanlar
35
Paket özel yapıldığı için görüntü paylaşmıyoruz.
Ne demek görüntü paylaşamıyoruz?
Alan adam nur yüzünüzün hatrına mı alacak?
Nur yüzünüzü de göremiyoruz, yazılarınızı beğendiğimiz için mi alacağız?
Paket özel yapılmış olabilir, sistemler görerek çalınacak kadar basitse paket 200TL etmez zaten.
Sistemlerinize siz de güvenmiyorsunuz demektir bu.

Puanlar
12
Paket özel yapılmış olabilir, sistemler görerek çalınacak kadar basitse paket 200TL etmez zaten.
Paketten ss atmazsanız, alıcı zor bulursunuz ve hatta bulamazsınız.

coolbey doğru söylüyor.

edergo

♛「Lead」♛ ◤Kağan◥
Yönetici
Puanlar
50
İnternet sitesi
www.iceplus.cloud
200 TL’nin içine neler dahil, neler dahil değil?
Kaç MB rame göre optimize?
Eklentilerin ve paketin garantisi veya destekleri var mı?
Sitelerle tam bağlantılı çalışıyor mu?
Batıhost hariç referanslar var mı?
200₺ veren, güncellemelerden yararlanabiliyor mu?
Yapım süresi en az/fazla ne kadar?

Kadir

Tüccar
Yönetici
Puanlar
35
Ben bu tür plugin paketi satma işlemlerini doğru bulmuyorum, ben bende olanın başkasında olmasını istemem bir paket onlarca kişide geziyor, yakışı kalmıyor.

CooLBeY

Tüccar
Stajyer
Puanlar
35
Ben bu tür plugin paketi satma işlemlerini doğru bulmuyorum, ben bende olanın başkasında olmasını istemem bir paket onlarca kişide geziyor, yakışı kalmıyor.
Buna ben de katılıyorum. Asla doğru buluyorum iki kişiye aynı paketin verilmesini ne yaparım ne yapılmasını onaylarım.

Puanlar
17
200 TL’nin içine neler dahil, neler dahil değil?
Kaç MB rame göre optimize?
Eklentilerin ve paketin garantisi veya destekleri var mı?
Sitelerle tam bağlantılı çalışıyor mu?
Batıhost hariç referanslar var mı?
200₺ veren, güncellemelerden yararlanabiliyor mu?
Yapım süresi en az/fazla ne kadar?
Eklenti paketlerim de skript vs. kullanmıyorum. Java Developer arkadaşımız olduğu için çoğu şeyleri o'na kodlatıyoruz.
Her şeyi elimizden geldiğince tasarım, görünüş ve optimizasyon açışından iyi yapıyoruz.
200₺ olmasının sebebi ise sadece sizde olmasıdır, yani bu paket sadece bir kişiye verilecektir.
Paketi satın alan güncelleme ve destek alabilecektir.
Batıhost hariç GevezeOyuncu'ya Lobi eklenti paketi yapmıştım.
Yapım süresi en kısa sürede. (1.5 Hafta)

Puanlar
17
Görselleri paylaştık.
Lütfen birazcık daha saygı çerçevesi içerisinde konuşun.

Puanlar
17
Paket sadece 1 kişiye özel yapılıyor.

Puanlar
17
Buna ben de katılıyorum. Asla doğru buluyorum iki kişiye aynı paketin verilmesini ne yaparım ne yapılmasını onaylarım.
Paket sadece 1 kişiye özel yapılıyor.
(Yeterince kendimi açık ettiğimi düşünüyorum.)

Redoerdo

Vatandaş
Puanlar
7
Lütfen beni yanlış anlama ama bu tarz bir paketi 1 1.5 saat içerisinde toplar bedava olarak paylaşabilirim. Lütfen biraz ekstrası ne onu göster. İhale sistemi ücretsiz olarak paylaşılan sistem sohbet silme sistemi aynı şekilde envanter sistemi inventory page senin yaptığın şey nerede burada farklılık ne yani.

Puanlar
17
Lütfen beni yanlış anlama ama bu tarz bir paketi 1 1.5 saat içerisinde toplar bedava olarak paylaşabilirim. Lütfen biraz ekstrası ne onu göster. İhale sistemi ücretsiz olarak paylaşılan sistem sohbet silme sistemi aynı şekilde envanter sistemi inventory page senin yaptığın şey nerede burada farklılık ne yani.
Selam dostum,

yaptığım farklılıkları burada paylaşmak istemiyorum, sistemlerime güvenmediğimden değil yaptığım işin hakkını vermek istiyorum bu arada bu paketin 200₺ olmasının sebebi gelen paranın tamamını bağışlamak istememdir.
Burada bahsettiğim İhale sisteminde bir sorun vardı biz bunu düzelttik. (Eklentinin fix versiyonu yok.)
Ayrıca harita desteği de sağlıyoruz ve bütün bunlar bir araya geldiğinde yüklü bir miktara denk geliyor.
Biz burada paket yarıştırmıyoruz benden iyi paket yapman benim için mutluluk sebebi.
Gelişmeniz, gelişmem ve geliştirmek çok güzel bir şey.

(Yeterince açık olduysa veya olmadıysa Discord üzerinden daha detaylı anlatabilirim.)

Redoerdo

Vatandaş
Puanlar
7
Selam dostum,

yaptığım farklılıkları burada paylaşmak istemiyorum, sistemlerime güvenmediğimden değil yaptığım işin hakkını vermek istiyorum bu arada bu paketin 200₺ olmasının sebebi gelen paranın tamamını bağışlamak istememdir.
Burada bahsettiğim İhale sisteminde bir sorun vardı biz bunu düzelttik. (Eklentinin fix versiyonu yok.)
Ayrıca harita desteği de sağlıyoruz ve bütün bunlar bir araya geldiğinde yüklü bir miktara denk geliyor.
Biz burada paket yarıştırmıyoruz benden iyi paket yapman benim için mutluluk sebebi.
Gelişmeniz, gelişmem ve geliştirmek çok güzel bir şey.

(Yeterince açık olduysa veya olmadıysa Discord üzerinden daha detaylı anlatabilirim.)
Amacım satışını baltalamak değil. İnsanlara göstermelisin ki satabilesin. Görmediği şeyi almazlar map konusunda da aynı şekilde. Detaylar için discord a yönlendirirsen konu farklı olur. O zaman satıcıya farklılıkları gösterirsen sorun çözülmüş olur. İyi forumlar.

Puanlar
17
Amacım satışını baltalamak değil. İnsanlara göstermelisin ki satabilesin. Görmediği şeyi almazlar map konusunda da aynı şekilde. Detaylar için discord a yönlendirirsen konu farklı olur. O zaman satıcıya farklılıkları gösterirsen sorun çözülmüş olur. İyi forumlar.
Discord adresimi belirtmiştim zaten :)

Puanlar
17
Kalbini kırmak istemem ama burada 200TL edecek hiç bir şey yok.
2 Aya yakın sürede yapmışım demişsin plugin bilgisi olan bi insan 2 haftadan daha kısa bir sürede yapar.
FeatherBoard editlemek Tab'ı editlemek NameTagEditi editlemek bunları en amatör bi insan bile yapar 200TL edecek hiç bir şey yok burada.
Bence sen bunu ücretsiz olarak yayınla.

Puanlar
17
Kalbini kırmak istemem ama burada 200TL edecek hiç bir şey yok.
2 Aya yakın sürede yapmışım demişsin plugin bilgisi olan bi insan 2 haftadan daha kısa bir sürede yapar.
FeatherBoard editlemek Tab'ı editlemek NameTagEditi editlemek bunları en amatör bi insan bile yapar 200TL edecek hiç bir şey yok burada.
Bence sen bunu ücretsiz olarak yayınla.
Selam dostum,

bunu milyon kez açıklamama rağmen hala herkes kendi bildiğini yazıyor.
Verilen ücretin tamamını bağışlıyacağımı söylüyorum.
Daha öncesinden paylaşmak istesem zaten paylaşabilirim?
Ultra lüks bir eklenti paketi yaptığımı söylemiyorum.
Ancak verdiğim kaliteyi şu anda kimse ücretsiz vermez.

babadagi

akıl hazır değilse, göz göremez.
Yönetici
Puanlar
65
İnternet sitesi
batihost.com
Satıcı kendi oluşturduğu bir ürüne istediği fiyatı verebilir arkadaşlar, serbest piyasa bu. Satabilir mi, o tartışılır. Gerçek hayatta da böyledir, bir ürünü satmak isterseniz 1000 TL dersiniz kimse almaz, 750 dediğiniz anda satılır.

Puanlar
12
Satıcı kendi oluşturduğu bir ürüne istediği fiyatı verebilir arkadaşlar, serbest piyasa bu. Satabilir mi, o tartışılır. Gerçek hayatta da böyledir, bir ürünü satmak isterseniz 1000 TL dersiniz kimse almaz, 750 dediğiniz anda satılır.
Gereken cevabı tam olarak vermişsiniz.