Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Geleceğe bir sinyal ver. (SKYBLOCK - 200₺)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
@theroney @Unknownloce @BaranMRJ

Son kez cevaplıyorum!

Öncelikle paketin her içeriğini burada paylaşamadım, üzgünüm.
Bir sürü nedeni var bunun :D
Paketi test etmeniz için CRAFT TURK adında sunucu açtım.
"Sattığı paketi kullanıyor, ne anlamı kaldı" tarzı yorumlar yaptınız.
Paketin hiçbir açığı olmasın diye her şeyi özenle yapıyorum, kafa patlatıyorum.
/discord mesajı bile kendi eklentim (bkz. )
Örnek veriyorum: /ihale şu anda sadece Soylu Network ve CR'de var.
Her şeyi insan gözünü yormaması için yaptık, yani kullandığımız tüm renkler insan gözünü yormaz.
Bağış yapacağımız yeri siz seçeceksiniz. (Şehit aileleri, Darüşşafaka vs.)
Burada para kazanmak istesem zaten paketi 100-150₺ gibi fiyatlara birisine rahat rahat satabilirim.
Benim amacım iki tarafında kazanması; hem bağış yapılacak, hemde yeni bir sunucu doğacak!
Sunucuda skript yoktur.

Paketin diğer özellikleri:
- Asansör sistemi (Tek bir adada 1-arası kat.)
- Geliştirme sistemi (Her yönle)
- Sezon sistemi (NPC veya Armor Stand ile)
- Daha bir sürü şey... (Hepsini buraya yazamamamın sebebi henüz test aşamasındalar. Açıldıklarında herhangi bir hata olmasını istemiyorum.)

Paketi satın alan kişilere ayrıcalıklar:
- CRAFTSCRIPT'de %50 indirim.
- 1 hafta destek.

NOT:

Akıl hazır değilse, göz göremez.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
@theroney @Unknownloce @BaranMRJ

Son kez cevaplıyorum!

Öncelikle paketin her içeriğini burada paylaşamadım, üzgünüm.
Bir sürü nedeni var bunun :D
Paketi test etmeniz için CRAFT TURK adında sunucu açtım.
"Sattığı paketi kullanıyor, ne anlamı kaldı" tarzı yorumlar yaptınız.
Paketin hiçbir açığı olmasın diye her şeyi özenle yapıyorum, kafa patlatıyorum.
/discord mesajı bile kendi eklentim (bkz. )
Örnek veriyorum: /ihale şu anda sadece Soylu Network ve CR'de var.
Her şeyi insan gözünü yormaması için yaptık, yani kullandığımız tüm renkler insan gözünü yormaz.
Bağış yapacağımız yeri siz seçeceksiniz. (Şehit aileleri, Darüşşafaka vs.)
Burada para kazanmak istesem zaten paketi 100-150₺ gibi fiyatlara birisine rahat rahat satabilirim.
Benim amacım iki tarafında kazanması; hem bağış yapılacak, hemde yeni bir sunucu doğacak!
Sunucuda skript yoktur.

Paketin diğer özellikleri:
- Asansör sistemi (Tek bir adada 1-arası kat.)
- Geliştirme sistemi (Her yönle)
- Sezon sistemi (NPC veya Armor Stand ile)
- Daha bir sürü şey... (Hepsini buraya yazamamamın sebebi henüz test aşamasındalar. Açıldıklarında herhangi bir hata olmasını istemiyorum.)

Paketi satın alan kişilere ayrıcalıklar:
- CRAFTSCRIPT'de %50 indirim.
- 1 hafta destek.

NOT:

Akıl hazır değilse, göz göremez.

Konuyu okumadan, Boş laf yapanlara bence hiç cevap verme Yunus abi. Çünkü sürekli " ANLAMAMAZLIKTAN " Gelicekler :D
Paket efsane, Kendi paketimi yapmasaydım kesin alırdım.
Başarılar, İyi Satışlar.

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Kalbin kırılsın istemem ama göğsünde gurur kaynağı olarak bana ait diye taşıdığın discord eklentisi çok basit bir şey olmak ile beraber sana değil.
Ertunç'a aittir. (Akihiron) Akiyi yakından tanırım kendisi senin kendi adına paylaşıyor olmana laf edecek bir insan değil. Kendisi yazıp vermiştir hatta sana. Fakat şöyle bir şey var:
Eklenti bana ait demen hoş değil. En azından bu pakete özel kodlandı vs. diyebilirsin hani ben yazmadım demek istemiyorsan bile.
Jar'ı açınca Akinin domainini görüyor olmasam dahi, kod yapısından kusursuzluğundan Aki'ye ait olduğu anlaşılmayacak gibi değil :D
Basit bir şey dememin sebebi de paketin değerini yükseltecek bir şey olmadığını belirtmektir.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Kalbin kırılsın istemem ama göğsünde gurur kaynağı olarak bana ait diye taşıdığın discord eklentisi çok basit bir şey olmak ile beraber sana değil.
Ertunç'a aittir. (Akihiron) Akiyi yakından tanırım kendisi senin kendi adına paylaşıyor olmana laf edecek bir insan değil. Kendisi yazıp vermiştir hatta sana. Fakat şöyle bir şey var:
Eklenti bana ait demen hoş değil. En azından bu pakete özel kodlandı vs. diyebilirsin hani ben yazmadım demek istemiyorsan bile.
Jar'ı açınca Akinin domainini görüyor olmasam dahi, kod yapısından kusursuzluğundan Aki'ye ait olduğu anlaşılmayacak gibi değil :D
Şimdi ne kadar fazla cevap versem de anlamıyorsunuz siz :(
Başta "kendi eklentim" demem benim yazdığım anlamına gelmez :D
Aki bana yardımcı oluyor bilmediğim veyahut erişim sağlıyamadığım yerlerde.
SpigotMC'de paylaştığımda adını ve discord adresini paylaşmıştım. (Çok fazla mesajdan dolayı kaldırdım. WebArchive'den bakabilirsin.)
Eğer anlayamadıysan özelden ulaşabilirsin.

Discord
Şimdi ne kadar fazla cevap versem de anlamıyorsunuz siz :(
Başta "kendi eklentim" demem benim yazdığım anlamına gelmez :D
Aki bana yardımcı oluyor bilmediğim veyahut erişim sağlıyamadığım yerlerde.
SpigotMC'de paylaştığımda adını ve discord adresini paylaşmıştım. (Çok fazla mesajdan dolayı kaldırdım. WebArchive'den bakabilirsin.)
Eğer anlayamadıysan özelden ulaşabilirsin.
Şu anlamıyorsunuz siz olayını vs. Haddinden fazla abartıyorsun. Ne anlatıyorsun da ne anlamıyoruz?
Bakıyorum da neredeyse eleştiri yapan herkese anlama özürlüsü muamelesi yapmışsın.
Sana, yapılan bir yanlışı gösteriyorum, eleştirilere biraz açık olmak ZORUNDASIN.
Aki bana yardımcı oluyor değil, eklenti tamamen Aki tarafından yazılmış ufak bir şey.
Hatanda ısrarcı olmak yerine. Oraya ufak bir not ekleyebilirsin. Başarılı satışlar dilerim.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Şu anlamıyorsunuz siz olayını vs. Haddinden fazla abartıyorsun. Ne anlatıyorsun da ne anlamıyoruz?
Bakıyorum da neredeyse eleştiri yapan herkese anlama özürlüsü muamelesi yapmışsın.
Sana, yapılan bir yanlışı gösteriyorum, eleştirilere biraz açık olmak ZORUNDASIN.
Aki bana yardımcı oluyor değil, eklenti tamamen Aki tarafından yazılmış ufak bir şey.
Hatanda ısrarcı olmak yerine. Oraya ufak bir not ekleyebilirsin. Başarılı satışlar dilerim.
Dostum ufacık şeyi şu anda sen abartıyorsun ona bakılırsa :)
Sen burada Stajyersin öyle eleştiri yapamazsın :D
Kimseyi "özürlü" yerine koymuyorum sadece biraz pahalı diye herkes bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
Arkadaşlar sizi anlıyorum, bu satışta benim alacağım hiçbir pay yok zaten satışı durduruyorum.
Sizle uğraşmaktan bıktım hani yapılan bir şeyi kötü eleştirmek yerine hatalarımı söyleseniz.
(Örn. skor tablosu daha güzel olabilirdi.)

Discord
Sen burada Stajyersin öyle eleştiri yapamazsın :D
Bu ne demek oluyor? Ne demek sen burada Stajyersin eleştiri yapamazsın?
Stajyer olmam eleştiri hakkını elinden alır mı diyorsun?
Yoksa "öyle eleştiri yapamazsın" kısmında ki "öyle" kelimesi ile eleştiriyi beğenmediğini mi dile getiriyorsun?
Eleştiri eleştirilen tarafından cümlelerin seçilerek sunulduğu bir şey değildir.
Herkes mükemmelsin diyip poh pohlayamaz seni, gerçekler dile getirilmek zorunda ve dediğim gibi sen de buna açık olmak zorundasın.
Kişi fikrini istediği şekilde dile getirir sen de buna göre ya istediğin gibi devam edersin, yada kişi isteğine göre düzenlersin konuyu.
Kimse sana eleştirime uymadın sen böylesin sen şöylesin demez.
Benim anlatmaya çalıştığım senin tabirinle uzattığım mevzu, yapılan tüm eleştirilere kapalı olup,
"anlamıyorsunuz" "bıktım" "bağış yapacağım" gibi cümleler kurman, ne bağış yapacak olman senin eleştiriye kapalı olman için geçerli bir sebeptir.
Ne de anlatamıyor olman başkalarını anlamaz yapar, ha ben ne anlatılmaya çalışan ne de anlaşılması gereken bir şey göremiyorum kendi kendine ortalığı velveleye vermişsin gibi bir hava var konuda. Ayrıca,
Fiyat pahalı demedim ben sana, başka bir hatayı dile getirdim ve diğer yorumlarla aynı tepkiyi aldım.
Sanki takılıyorsun da "dur eski yorumda ne demişim bakıyım ona göre bir şey söyliyim" diyorsun.
Özellikle de Stajyersin eleştiri yapamazsın kısmına takıldım ben şimdi?
Ayrıca, eleştiri'de bulunan herkese şu tarz mesajlar atıyor musunuz?

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Bu ne demek oluyor? Ne demek sen burada Stajyersin eleştiri yapamazsın?
Stajyer olmam eleştiri hakkını elinden alır mı diyorsun?
Yoksa "öyle eleştiri yapamazsın" kısmında ki "öyle" kelimesi ile eleştiriyi beğenmediğini mi dile getiriyorsun?
Eleştiri eleştirilen tarafından cümlelerin seçilerek sunulduğu bir şey değildir.
Herkes mükemmelsin diyip poh pohlayamaz seni, gerçekler dile getirilmek zorunda ve dediğim gibi sen de buna açık olmak zorundasın.
Kişi fikrini istediği şekilde dile getirir sen de buna göre ya istediğin gibi devam edersin, yada kişi isteğine göre düzenlersin konuyu.
Kimse sana eleştirime uymadın sen böylesin sen şöylesin demez.
Benim anlatmaya çalıştığım senin tabirinle uzattığım mevzu, yapılan tüm eleştirilere kapalı olup,
"anlamıyorsunuz" "bıktım" "bağış yapacağım" gibi cümleler kurman, ne bağış yapacak olman senin eleştiriye kapalı olman için geçerli bir sebeptir.
Ne de anlatamıyor olman başkalarını anlamaz yapar, ha ben ne anlatılmaya çalışan ne de anlaşılması gereken bir şey göremiyorum kendi kendine ortalığı velveleye vermişsin gibi bir hava var konuda. Ayrıca,
Fiyat pahalı demedim ben sana, başka bir hatayı dile getirdim ve diğer yorumlarla aynı tepkiyi aldım.
Sanki takılıyorsun da "dur eski yorumda ne demişim bakıyım ona göre bir şey söyliyim" diyorsun.
Özellikle de Stajyersin eleştiri yapamazsın kısmına takıldım ben şimdi?

Başlıyoruz:
1) Bir Stajerin bu tarz yorumlarda bulunması bana saçma geliyor.
2) "Mükemmelim" demedim :(
3) Boş yapmışsın. (bkz. )
4) Satışı durdurdum artık tartışılacak veya eleştirilecek bir durum yok :(

(Daha fazla konuşmaya gerek olmadığı için diğer durumları yazmadım.)

Discord
3) Boş yapmışsın.
Bu tavrınızı devam ettirirseniz ceza alacaksınız.

Başlıyoruz:
1) Bir Stajerin bu tarz yorumlarda bulunması bana saçma geliyor.
2) "Mükemmelim" demedim :(
3) Boş yapmışsın. (bkz. )
4) Satışı durdurdum artık tartışılacak veya eleştirilecek bir durum yok :(

(Daha fazla konuşmaya gerek olmadığı için diğer durumları yazmadım.)
Başlıyoruz diyip açıklama yapamayışınız...
Stajyer yorumu kısmında açıklama yapamayışınız da hoşmuş.
Her neyse, daha farklı düşüncelerim vardı hakkınızda. Bir kere daha hayal kırıklığı...
İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...