Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Duyuru Geleneksel Cumartesi çekilişlerine başlıyoruz.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
çekilişler başladı:
ilk çekiliş 13 Ekim saat akşam 22.00 de

Bundan sonraki tüm haftalarda çekiliş düzenleyerek Bedava 4GB Minecraft Server dağıtıyoruz, Çekiliş 'e katılma linki Pazartesi, Salı günü müşteri paneliniz de belirecek, herkes çekilişte kazanana kadar katılabilir, her cumartesi bizim takım kazananı şeffaf bir şekilde belirleyip duyuracak.

kazandıktan sonra artık katılma linkini göremeyeceksiniz.

aklımdakiler şunlar;

şu an alt yapı hazırlanıyor.
olay stoklarla sınırlı, okullar açıldı, elimizde tonlarca gb ram boş kaldı. boş duracaklarına sizin olsun.
kampanyayı sonlandırma hakkı bize ait.
abidik gubidik istekleri olanları yollama hakkı da bize ait.
olumlu eleştiriler ve istekleri ekleriz, çıkartırız.

konuyu kitlemiyorum, varsa bişiler dökülün.

kurumsallık adında ciddiyeti sevmiyorum bilen biliyor.
saygıyı kaybetmediğimiz sürece yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
abi okullar açıldı yav

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
yeeee yaşasın :D bu gün olacak mı?

Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Discord
vicdum#0654
Çekiliş dışında çeşitli etkinlikler yapılarak da verilmesi çok güzel olur bence

Seçkin madenci.
Discord
Bir etkinlik oluşturabilirsiniz. Belli bir sayıda batihost yetkilisini juri seçip, etkinliğe katılan sunucuları juriler inceleyerek 100 üzerinden belli kriterlere göre değerlendirir, etkinlik sonunda ise en yüksek puana sahip 3 sunucuya hediye GB verilerek o sunucunun daha iyi çalışmalar yürütmesinde destekte bulanabilirsiniz.
Ancak kriterler sadece map'in güzelliği gibi basit kriterler olmamalı. Örneğin sunucunun sürükleyiciliği, oynanabilirliği, komutların kullanışlığı, GUI'lerin kalitesi gibi faktörler göz önüne alınabilir.

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
Efsanesiniz Erkan abi Bi hostdan fazlasısınız. Yaptıklarınızla ve vaat ettiklerinizle bir numarasınız.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Bir etkinlik oluşturabilirsiniz. Belli bir sayıda batihost yetkilisini juri seçip, etkinliğe katılan sunucuları juriler inceleyerek 100 üzerinden belli kriterlere göre değerlendirir, etkinlik sonunda ise en yüksek puana sahip 3 sunucuya hediye GB verilerek o sunucunun daha iyi çalışmalar yürütmesinde destekte bulanabilirsiniz.
Ancak kriterler sadece map'in güzelliği gibi basit kriterler olmamalı. Örneğin sunucunun sürükleyiciliği, oynanabilirliği, komutların kullanışlığı, GUI'lerin kalitesi gibi faktörler göz önüne alınabilir.

mevcut nesil sürekli mcdonalds dan yemek yediği için bu tür uzun sürede hazırlanan atraksiyonları hazım konusunda sorunlar yaşıyor, o yüzden bize boyacı küpü şeyler gerekli, çekilişe katıl, 4 gün bekle, sonuç olsun. bitti gitti.

şu an bize mevcut paketleriniz çok dımbık, size süper paket yapacağız diyen 10 kişiden sadece 1 kişi paket yapıp atıyor.

ben şu an batihost içindeki elemanlara bile zorla destek bileti baktırıyorum, kaldı ki juri seçip, kriterlere göre bakacaklar felan. zor iş.

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
mevcut nesil sürekli mcdonalds dan yemek yediği için bu tür uzun sürede hazırlanan atraksiyonları hazım konusunda sorunlar yaşıyor, o yüzden bize boyacı küpü şeyler gerekli, çekilişe katıl, 4 gün bekle, sonuç olsun. bitti gitti.

şu an bize mevcut paketleriniz çok dımbık, size süper paket yapacağız diyen 10 kişiden sadece 1 kişi paket yapıp atıyor.

ben şu an batihost içindeki elemanlara bile zorla destek bileti baktırıyorum, kaldı ki juri seçip, kriterlere göre bakacaklar felan. zor iş.
Bende diyip atmamıştım xd

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
önceliklen sülüman alüküm birden fazla kazanabiliyoz mu 1 ay bittikten sonra tşk